Use this area to offer a short preview of your email's content.
                                                           

TRUMPAI, GLAUSTAI IR AIŠKIAIsusipažinkite su pagrindinėmis naujienomis 

2016 | Leinonen Lietuva

Išmanioji mokesčių administravimo sistema i.MAS –

3 pagrindinės prievolės dėl kurių įmonėms gali tekti patirti reikšmingų IT kaštų

Mielas skaitytojau,

Praeituose naujienlaiškiuose informavome, kad Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) kuria išmaniąją mokesčių administravimo sistemą i.MAS, kurios tikslas yra mažinti šešėlinę ekonomiką, administracinę naštą mokesčių mokėtojams, didinti mokesčių mokėtojų pajamų apskaitymą, mokesčių surinkimą ir mokesčių administratoriaus veiklos efektyvumą. Atitinkamai, mokesčių mokėtojai privalės VMI teikti daugiau duomenų, susijusių su jų veikla.

2016 m. balandžio mėnesį Valstybinė mokesčių inspekcija paskelbė patvirtintas duomenų teikimo taisykles, todėl įmonės turėtų pradėti ruoštis, t.y. peržiūrėti įmonės procesus, įvertinti papildomas laiko sąnaudas, susijusias su naujų prievolių atsiradimu, ir priimti sprendimus dėl apskaitos sistemų tobulinimo. Atitinkamai įmonėms gali prireikti išorinių IT konsultantų pagalbos, kad visa reikalaujama informacija būtų pateikta tinkamai, o tai sąlygoja papildomus kaštus.

Plačiau apie paskelbtus reikalavimus skaitykite čia

Kiekvienas klientas mums yra išskirtinis ir mes stengiamės padėti kiekvienam kaip tik galime.

Šiemet Leinonen Grupė švenčia 20 metų veiklos sukaktį Lietuvoje. Dėkojame visiems Leinonen Lietuva verslo partneriams už bendradarbiavimą ir pasitikėjimą mumis. Džiaugiamės padėdami valdyti apskaitos ir mokesčių politiką kiekvienai įmonei ir jos vadovui, nepriklausomai nuo to, ar įmonė tik pradeda verslą, ar turi didelę verslo istoriją.

Tikimės, kad mums teks garbė su Jumis bendradarbiauti dar ne vieną dešimtmetį!

Linkime Jums sėkmės ir verslo augimo!

Mes esame pasirengę dalintis savo žiniomis ir patirtimi su verslininkais, finansų specialistais ir kitais asmenimis, kuriuos tai galėtų dominti.

Nerimaujate dėl apskaitos procesų ar apmokestinimo schemos taikomos Jūsų įmonėje. Prašome nedvejojant kreiptis žemiau nurodytais kontaktais:

MAŽENA BIRBALIENĖ

Konsultavimo padalinio vadovė

tel. +370 656 51728

el. paštas: mazena.birbaliene@leinonen.lt

LINA LAPYTĖ

Vyr. mokesčių konsultantė

tel. +370 618 79158

el. paštas: lina.lapyte@leinonen.lt

Susisiekite su Leinonen dabar

Leinonen Group is a Finnish-owned private accounting and advisory company, which was established already in 1989. Leinonen Group helps companies enter and succeed in challenging business environments by offering reliable accounting, payroll management, advisory, administration, and audit services. The deep local expertise and personal service approach, combined with wide international presence, is our strength. Our 13 offices can be found in the main cities of 11 countries – Finland, Sweden, Norway, Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, Bulgaria, Hungary, Russia, and Ukraine.

Read more: www.leinonen.eu

Follow Leinonen Group in Social Media

Best Regards

Leinonen Lithuania

Vilnius | Kaunas

+ 370 5237 5040

leinonen@leinonen.lt

www.leinonen.lt

Twitter Linkedin

Leinonen Lithuania