Šefo virtuvė Skanu Sveika Receptai Kaip tai padaryti? Kur pavalgyti?
Eksperimentas: išnagrinėjus lietuviškų dešrelių sudėtį rezultatas šokiravo

Sulaukėme daug prašymų ištirti dešreles, juk ne paslaptis, kad jas valgo dauguma, kai kurie galbūt labai retai, kai jau visai striuka su idėjomis, ką pagaminti vakarienei, kiti gal ir dažniau, bet valgytojų tikrai netrūksta. Nusprendusios išsiaiškinti, kas jose slypi, nesitikėjome, kad jos taps iki šiol turbūt labiausiai nuvylusiu produktu.

U. Mikelevičiūtės sąrašas: ką valgyti namie 2017 m.?
4 pyragų receptai, kuriuos iškepsite vos per 10 minučių
Prancūzų restorano savininkas Vilniuje pasakė, ką mano apie lietuviškus cepelinus

Kovo mėnesį pasaulinis Prancūzijos gastronomijos projektas „Goût de France / Good France“ trečią kartą iš eilės sukvietė daugiau nei 2000 virėjų iš penkių žemynų švęsti pavasario dieną kartu su prancūziška virtuve. Vilniuje esantis restoranas „Café Montmartre“, jo savininkas prancūzas Thomas Teitenas ir virtuvės šefas Christianas Mathis taip pat prisijungė prie šio pasaulinio projekto.

G. Gum patarimai, kaip sulieknėti sveikai: įpročius keiskite jau šiandien
Geriausio Lietuvos restorano rinkimai: susipažinkite su 60 kandidatų
Receptai
Tikrosios Cezario salotos, kurios visiškai nesusijusios su Cezariu

Galbūt daugeliui pasirodys netikėta, tačiau iš tikrųjų šios salotos pavadintos ne Romos imperatoriaus Julijaus Cezario, o italo virtuvės šefo Caesario Cardini garbei. Jis šias salotas dar 1924 m. sukūrė Meksikoje.

Pamiršta pusryčių idėja: 3 karštų sumuštinių receptai

Kas ryte gali būti geriau nei skanus sumuštinis? Karštas skanus sumuštinis! Jų variacijų gali būti begalė – tik išlaisvinkite savo fantaziją ir drąsiai eksperimentuokite. O šįryt siūlome tris jau patikrintus ir išties gardžius receptus.

Meilė nuo pirmo kąsnio: G. Ramsay naminių itališkų virtinukų receptas

Nors nuožmusis Gordonas Ramsey – itin kietas riešutėlis, jo verdami naminiai virtinukai žavi savo paprastumu. Tik keli puikiai parinkti ingredientai, ir paprastas patiekalas įgyja naują skonių gamą. Patiekalas patiks visai šeimai, o po kiekvieno kąsnelio norėsis dar ir dar.

Sekite mus socialiniuose tinkluose
Apie DELFI Reklama Kontaktai Kaip mus rasti? Privatumas ir atsakomybė
UAB „Delfi”, Gynėjų g. 16, Vilnius