2014 m. SPALIO mėn. NAUJIENLAIŠKIS

Artimiausi PVPA renginiai

Forumai „Skirtingos kartos organizacijoje: pažinti, suprasti, bendradarbiauti“

Forumuose kartu ieškosime skirtingų kartų pažinimo, supratimo ir bendradarbiavimo paslapčių, stengsimės atsakyti į iškylančius klausimus, dalinsimės įžvalgomis ir sėkmės receptais. 

2014.10.14 forumas Kaune>>

2014.10.30 forumas Šiauliuose>>

2014.10.21 "Vakaro žaidimuose" - vieno iš koučingo įrankių "Points of You" pristatymas

Besidominčius (ne)tradiciniais įrankiais kviečiame susipažinti su  „Points of You“. Tai vienas iš koučingo įrankių, labai gelbstintis individualiuose pokalbiuose vadovams, personalo specialistams, koučeriams, psichologams ir kitiems savo srities profesionalams.

„Points of You“ pristatys ir pamokys naudoti Povilas Petrauskas, „Points of You“ sertifikuotas treneris, Baltijos koučingo centro vadovas ir ICF Lietuva prezidentas. Daugiau informacijos ir registracija>>

​ 2014.10.28 Vizitas į AB DNB Bankas

PVPA narė, norvegų kapitalo įmonė DNB bankas kviečia susipažinti su mokymosi kultūra “Mokymasis versus mokymas”!

Vizito metu susipažinsime, kaip kuriama mokymosi kultūra organizacijoje, koks yra personalo vaidmuo puoselėjant mokymosi kultūrą. Daugiau informacijos ir registracija>>

2014.10.30 (NE) SKAITYMO KLUBAS. Peter Block knygos "Nepriekaištingas konsultavimas" pristatymas ir pokalbis

Ši knyga pirmiausia naudinga tiems, kam įdomu susipažinti su kitokiu, ne į receptus ir anksčiau kažkieno atrastus sprendimus orientuotu konsultavimu. Knyga akcentuoja partnerystės svarbą bet kuriame pokyčių procese – dirbant su išorės ar vidiniais konsultantais, dirbant su sprendimus priimančiais žmonėmis organizacijose. Ji naudinga visiems, kam tenka daryti įtaką neturint valdžios. Personalistui neretai tenka būti tokiame vaidmenyje.

Pokalbį moderuos konsultantė Nomeda Kuodienė, pagrindinėmis knygos mintimis dalinsis Solveiga Grudienė, PRIMUM ESSE direktorė, konsultantė, PVPA Valdybos pirmininkė . Daugiau informacijos ir registracija>>

2014.10.29 SEMINARAS „Strateginė personalo vadyba"

„STRATEGINĖ PERSONALO VADYBA" - seminaras apie personalo valdymo strateginius klausimus. Jis skirtas įmonių vadovams, personalo vadovams ir specialistams.
Seminaro temos:

  • Pagrindiniai personalo valdymo procesai ir rodikliai. Ką reiškia „valdyti personalą" ir kaip pamatuoti “rūpestį žmonėmis”?
  • Įmonių personalo valdymo evoliucija ir dinamika.
  • Investavimo į personalo valdymą strategijos.
  • Personalo valdymo strategijos ryšys su verslo strategija.

Lektorė: Jurgita Bajoriūnienė, konsultantė, „Verto Conti"
Daugiau informacijos ir registracija>>

Aktuali informacija apie EURO įvedimą

Euro įvedimo data 2015 m. sausio 1 d. Nustatytas nekeičiamas lito ir euro kursas 1: 3,45280.

Nuo euro įvedimo dienos imtinai litas išimamas iš apyvartos. Išimtis atsiskaitymams grynais – 15 dienų po euro įvedimo priimami litai.

Darbo užmokesčio konvertavimas>>

Asociacija kviečia prisijungti SAVANORIUS prie komunikacijos darbo grupės. Kreipkitės tel. 8 652 50517 arba el paštu renata@pvpa.lt.

Facebook Linkedin

Personalo valdymo profesionalų asociacija

Jakšto g. 7, Vilnius, info@pvpa.lt, www.pvpa.lt

MailerLite