0

INFORMACJE STS

Partnerom Stowarzyszenia przypominamy o możliwości reklamy swoich obiektów w punktach Informacji Turystycznej poprzez ulotki, plakaty oraz filmy promocyjne. Jeśli chcą Państwo, abyśmy dostarczali ulotki dotyczące bieżących wydarzeń do sopockich hoteli i restauracji, będziemy wdzięczni za większą ilość materiałów.

Informacje, które chcieliby Państwo zamieścić w kolejnych Aktualnościach prosimy  o przesłanie na adres sts@sopot.pl do piątku do godziny 16.00.

Zachęcamy również do współpracy przy tworzeniu nowego planu miasta, który będzie dostępny w Informacji Turystycznej.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem STS: sts@sopot.pl

0

KALENDARZ SOPOCKI

Prosimy o polsko-angielską aktualizację swoich wizytówek na stronie www.kalendarz.sopot.pl.

Jeśli nie posiadają Państwo kodów dostępu prosimy o kontakt z biurem Stowarzyszenia- sts@sopot.pl.

Jeśli dysponują Państwo banerami o wymiarach 1180x390 pikseli prosimy
o przesłanie ich na adres sts@sopot.pl w celu ekspozycji na stronie głównej Kalendarza. Banery warto przygotowywać w wersji dwujęzycznej.

Przypominamy, że wydarzenia należy wprowadzać zarówno w języku polskim, jak i w angielskim.

W razie pytań służymy pomocą: +48 501 590 773, sts@sopot.pl.

0

TRWA NABÓR WNIOSKÓW NA POŻYCZKI ZE ŚRODKÓW WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

Od 11.04.2018 można składać wnioski o pożyczkę ze środków Województwa Pomorskiego. Pomorski Fundusz Pożyczkowy oferuje dwa nowe produkty: Małą Pożyczkę do 250 tys. zł oraz Pożyczkę Turystyczną do 750 tys. zł na finansowanie przedsięwzięć rozwojowych mikro i małych przedsiębiorstw prowadzonych na terenie naszego województwa.

https://pfp.gda.pl/aktualnosc-50-pozyczki_ze_srodkow_wojewodztwa.html

 

0

PRZEPIS NA SOPOT

"Przepis na Sopot" to biuletyn wydawany przez Urząd Miasta Sopotu. Skierowany jest on do mieszkańców i zawiera przydatne informacje o wydarzeniach i zmianach w mieście.

ZOBACZ NAJNOWSZY NUMER
0

ZACHĘCAMY DO WSPÓLNEJ PROMOCJI PODCZAS SMAKFESTEN:

Zachęcamy Państwa do udziału w Festiwalu Kulinarnym Smakfesten w Karlshamn. Podczas tego eventu będą Państwo mogi zaprezentować lokalne produkty gastronomiczne.

Dla wystawców przygotowano bezpłatne zakwaterowanie.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 19-21 lipca 2018.

Więcej informacji: sts@sopot.pl

0

ŻEGLARSKI PUCHAR TRÓJMIASTA - RUSZYŁY ZAPISY ! :

Tradycyjnie w ostatni weekend maja żeglarze będą mieli okazję aktywnie rozpocząć sezon w ramach Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta. Regat, które już szósty raz odbywają się w każdym z trójmiejskich miast. Tegoroczna edycja zostanie zainaugurowana w Gdyni 25 maja, w sobotę zawodnicy będą rywalizowali na trasie Gdynia – Sopot, a zakończenie odbędzie się w Gdańsku.

0

OPERA LEŚNA ZAPRASZA:

0

AKTYWNIE NA HIPODROMIE:

0

GRODZISKO W SOPOCIE ZAPRASZA:

0

TEATR NA PLAŻY ZAPRASZA:

REPERTUAR
0

PAŃSTWOWA GALERIA SZTUKI ZAPRASZA:

0

AQUAPARK SOPOT ZAPRASZA:

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA W ERGO ARENIE:

0

SHERATON SOPOT ZAPRASZA:

0

ZORGANIZUJ KONFERENCJE W HOTELU HAFFNER

O czym należy pamiętać organizując konferencję czy szkolenie?

Na co szczególnie powinniśmy zwrócić uwagę wybierając miejsce, w którym ma się odbyć dane wydarzenie? 

Sala czy obiekt, w którym zamierzamy je przeprowadzić, musi być odpowiednio przygotowane na przyjęcie gości. Poza dobrą lokalizacją, niezbędne jest odpowiednie wyposażenie techniczne – jak wygodne krzesła, rzutniki, mikrofony, głośniki czy Internet. 

Hotel Haffner**** w Sopocie to doskonałe miejsce na organizację zarówno małych spotkań biznesowych jak i dużych konferencji i bankietów. Do Państwa dyspozycji oddajemy 8 nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych. Każdą z sal charakteryzuje najwyższej klasy sprzęt multimedialny, telewizory LCD oraz nagłośnienie. Niezawodny i bezpłatny dostęp do sieci WiFi to kolejny atut naszego centrum konferencyjnego. Nad każdą konferencją czuwa doświadczony Sales Manager, który pozostaje do Państwa dyspozycji na każdym z etapów realizacji zlecenia.

Odpowiednie miejsce i wykfalifikowany personel to gwarancja udanego szkolenia!

Więcej na:

http://www.hotelhaffner.pl/konferencje-&-eventy/konferencje

HOTEL HAFFNER ZAPRASZA:

Zapraszamy do kawiarni Hotelu Haffner!

Nawet w czasie urlopu warto zatrzymać się na chwilę i spędzić niespieszne czas przy aromatycznej kawie i aksamitnej czekoladzie lub jednej z wielu znakomitych herbat,które oferuje hotelowa kawiarnia. Wszystkie słodkie wypieki serwowane przez naszą Kawiarnię powstają w Cukierni Hotelu Haffner****.

Receptury doskonałych ciast, tart i tortów skomponował Michał Wiśniewski, Szef Cukierni, Mistrz Polski Cukierników 2018, wielokrotny laureat konkursów cukierniczych. Jego kunszt jest gwarancją niezapomnianych wrażeń smakowych.

https://www.hotelhaffner.pl/kulinaria/kawiarnia-i-cukiernia

0

HOTEL SOPOT ZAPRASZA:

Hotel Sopot**** przygotował dla Państwa specjalną ofertę. Designerskie wnętrza naszego hotelu to doskonałe miejsce nie tylko na konferencję, ale także wieczorną kolację, wieczór z przyjaciółkami lub przyjaciółmi czy mniej oficjalne spotkanie biznesowe.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą dla biznesu. Dysponujemy 4 salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 190 mkw. Organizujemy szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne czy bankiety. Gwarantujemy noclegi w specjalnych cenach.

Szczegóły https://goo.gl/oHwj12

0

KLUB MUZYCZNY SCENA ZAPRASZA:

0

Chcesz otrzymywać od nas newsletter, wyślij wiadomość "TAK NEWSLETTER" na adres sts@sopot.pl

Facebook Twitter Pinterest

STOWARZYSZENIE TURYSTYCZNE SOPOT

e-mail: sts@sopot.pl

tel: 501 590 773

www.sts.sopot.pl

SHARE TWEET FORWARD
MailerLite