Rask laiko naujoms žinioms

NAUJIENLAIŠKIS. 2016 M. BALANDIS

Sveiki, mieli kolegos,

Pirmiausia noriu pasidžiaugti, jog šiuo metu PVPA bendruomenę sudaro virš 120 narių, pirmasis ketvirtis buvo turiningas renginiais, prasmingais susitikimais su partneriais, pačiais nariais ir svarbiausia, jog jūsų aktyvus dalyvavimas patvirtino, kad PVPA veikla prasminga ir reikalinga.

Prisipažinsiu, jog per pirmąjį ketvirtį jau įvyko tiek daug visko, kad vos nepražiopsojau ateinančio pavasario: nutirpo sniegas, sučiurleno upokšniai, pražydo pirmosios pavasario gėlės. Bunda gamta, o aš dar su paltu ir darbų planais rytoj, kitą savaitę, gegužės 18-ąją. Neradau laiko sau ir savaitei sugriuvau, nors žemė toliau sukosi aplink savo ašį. Pasidarė nejauku, bet kartu džiugu. Kodėl? Nes tas sustojimas leido stipriau suprasti, kad sustoji tik tu pats, o ne pasaulis, kad galėti gyventi, dirbti, net nusiplūkti yra didžiulė dovana ir kaip svarbu rasti laiko savanoriškai sutoti prie žibuoklėmis pražydusio šlaito, ryte pasitikti saulę, pažiūrėti į akis žmogui, su kuriuo kalbiesi – rasti minutėlių, kurios įkrautų patį ir tuos, su kuriais esi.

Labai noriu pasidalinti Tėvo Stanislovo mintimi, jog “nė viena diena neturi praeiti nenaudingai”. Ši mintis man tapo nauju įkvėpimu po ilgos žiemos. Kas įkvepia tave?

Direktorė Jūratė Butinavičienė

Informacija apie 2016.05.18 konferenciją bus paskelbta balandžio 18 d. Sekite mūsų naujienas.

PVPA 10 METŲ

Virginijus Lepeška, OVC Consulting steigėjas ir valdybos pirmininkas, vienas iš PVPA steigėjų

"Mintis suburti personalo vadovų bendruomenę ir įkurti asociaciją kilo vienos konferencijos metu. Ilgai negaišus, šią mintį aptarėme su kolege Nijole Kelpšaite, kuri irgi buvo labai entuziastinga šios idėjos atžvilgiu. Subūrėme steigimo grupę ir bene metus reguliariai rinkomės svarstydami, ką ši asociacija turi veikti, kaip vadintis, ko siekti ir pan. Ir štai - asociacija veikia jau dešimt metų! Aš manau, kad per tą laikotarpį ji nuveikė tikrai labai daug gerų darbų ir esmingai prisidėjo prie gerųjų personalo valdymo praktikų sklaidos, personalo valdymo specialistų kompetencijų kėlimo. Sėkmės ir toliau!"

Skirkite 2 proc. asociacijos veiklai paremti

Iki gegužės 1 d. galite paremti PVPA veiklą skirdami iki 2 proc. nuo Jūsų uždirbtų pajamų užpildydami FR0512 formą elektroninėje deklaravimo sistemoje, jungdamiesi per savo internetinę bankininkystę.

PVPA gavėjo indentifikacinis numeris: 300563101 .

Tik kartu mes galime nuveikti daugiau!

NAUJIENOS TRUMPAI

  • Mentorystės programa: balandžio 1 d. vyko mentorių bei ugdytinių mokymai ir bendras susitikimas. Programą pradeda 18 mentorių ir 20 ugdytinių. Ji tęsis iki 2017 m. kovo pabaigos. Kita mentorystės banga bus skelbiama 2017 m.

  • Personalo valdymo gerosios praktikos konkursas: gauta 12 paraiškų iš 10 įmonių. Šiuo metu vyksta paraiškų vertinimas ir paraiškas pateikusių įmonių lankymas. 3 laureatai, kurie pristatys savo praktikas 05.18 konferencijoje, bus paskelbti po balandžio 12 d.

  • Džiaugiamės, kad Iniciatyva "Personalo valdymas be popieriaus" susilaukė itin didelio aktyvumo. Pirmasis susitikimas numatytas 2016.04.11. Jei norite pasidalinti savo patirtimi šioje srityje, mielai kviečiame susisiekti el.paštu: rimantas.stanevicius@valiunasellex.lt.

  • Įvykusių renginių prezentacijas nariai gali rasti prisijungę prie vidinio puslapio - Bibliotekoje.

Paskelbtas kasmetinis personalo valdymo rodiklių tyrimas: pildymas iki 2016.04.29

Kviečiame aktyviai dalyvauti tyrime   iki š. m. balandžio 29 d. pateikiant turimus duomenis apie pagrindinius personalo valdymo rodiklius, remiantis 2015 metų Jūsų organizacijos duomenimis. Tyrimo ataskaita bus siunčiama tik tyrime dalyvavusioms organizacijoms.

TYRIMO ANKETA

PVPA RENGINIAI

2016.04.12 PVPA forumas „Kasmetinis veiklos vertinimas: patirtys, pamokos ir naujovės“

2016.04.19 Apvalus stalas „Žaidimų vieta organizacijose – žaidybinimo galimybės“

Vizitas į įmonę AVON : papildoma data 2016.04.22

2016.04.26 Vizitas į įmonę KITRON (Kaunas)

2016.05.03 "Rytas kitaip" įmonėje BIOK - ieškokite informacijos artimiausiu metu www.pvpa.lt

Nuolat atnaujinamą info rasite PVPA renginių kalendoriuje, tinklalapyje www.pvpa.lt bei PVPA Facebook paskyroje.

TEISĖS RUBRIKA

Rubriką parengė Rimantas Stanevičius, PVPA valdybos narys, advokatų kontoros Valiunas Ellex darbo teisės advokatas.

Šį kartą rubrikoje šios temos:

  • Kas naujo apie Darbo kodeksą?
  • Teismai ir vėl pasakė kažką įdomaus
  • Asmens duomenų apsauga ir personalo valdymas

Skaitykite čia>>

NARIAI NARIAMS

ŽI srities darbuotojų atlyginimų lygis kyla ir artėja prie bendros rinkos vidurio

Remiantis 2015 m. Hay Group atlyginimų rinkos tyrimo duomenimis, ŽI bazinio atlyginimo atotrūkis nuo visos rinkos sumažėjo nuo 5% (2014m.) iki 3% (2015 m.).

Tai, ko gero, yra puikus indikatorius, kad personalo funkcija tampa ne tik svarbesne organizacijos dalimi, tačiau kinta ir požiūris į ją kaip į  personalo partnerių funkciją.

Ar ši tendencija išliks ir kitais metais, parodys 2016 m. Hay Group tyrimas. Registruotis dalyvavimui ar gauti daugiau informacijos galite čia>>

2016.05.11-12 konferencija Londone „CIPD Learning and Development Show“

Naujausiomis personalo tobulinimo tendencijos! Daugiau informacijos apie parodą rasite>>.

Grupės iš Lietuvos kelionę į šią parodą koordinuoja PVPA nariai „Thinking Organisations“.  JAU SUSIRINKO 5 ASMENŲ GRUPĖ - kartu vykti smagiau! Norintieji prisijungti rašykite julius@thinkingo.lt arba skambinkite tel. +370 625 41423 .

2016.04.14 Pirmoji „Streso valdymo konferencija 2016″

Aukščiausio lygio specialistai, dirbę pačiose įvairiausiose pasaulio šalyse, ne tik pasidalins per kelis dešimtmečius sukaupta patirtimi ir įžvalgomis, bet ir išduos savas paslaptis, kaip pašalinti iš savo gyvenimo stresą arba bent jau susidraugauti su juo. Konferencija skirta įmonių savininkams, aukščiausio ir vidurinio lygmens vadovams, personalo vadovams ir kt.

PVPA nariams taikoma 20 proc. nuolaida. Visa informacija

Mūsų jau virš 120! Nori tapti nariu? Spausk čia>>
MailerLite