Rozwijaj się z Toastmasters!

Toastmasters Gdańsk

Punktacje w konkursie na Toastmastera Miesiąca oraz obsadę na przyszłe wieczory możesz sprawdzić tutaj! Każdy z mówców powinien wydrukować kartę ewaluacji i wręczyć ją ewaluatorowi przed spotkaniem (instrukcja tutaj).

Kochani Toastmasterzy, Sympatycy i Goście!

Zapraszam Was na kolejne spotkanie klubu Toastmasters Gdańsk, które odbędzie się we wtorek 16 listopada 2021 w godzinach 19:00 - 21:00. Odbędzie się ono w budynku Fundacji RC (link z mapą).

W trosce o zdrowie wszyskich uczestniczących w spotkaniu prosimy o zachowanie dystansu oraz prawidłowe noszenie maseczki podczas wieczoru.

"O sobie i...."

Tego wieczoru nasz wyjątkowy Gość Adam Zabłocki "O sobie i...."
- Utrata mojego zawodu jako muzyk i nauczyciel muzyki w Hamburgu wywołała we mnie kryzys życiowy, którego skutkiem były dwie śmiertelne diagnozy. To tak zwane „nieszczęście” okazało się z czasem wielkim prezentem od Życia, który odsłonił mi nowy wymiar bytu, komunikacji i percepcji.

Żyjemy w tak ciekawych czasach, których wartość to nie tylko nowe zabawki i maszyny, ale również odkrywanie znaczenia świadomości, gdyż to ona jest rejestratorem i bazą wszelkich interpretacji na temat tego co nas codziennie spotyka. Zauważamy coraz częściej, że zmiana naszej interpretacji wydarzeń i fenomenów skutkuje odnową naszego życia. Nauka o interpretacji to Hermeneutyka, a ja powracając do jej pierwotnej czy też antycznej funkcji widzenie świata jako zjawiska wielopoziomowego, nazywam ją Hermeneutyką Wertykalną.

Wieczór poprowadzi Waldemar Kokorzycki.

W roli mówcy wieczoru wystąpi:

Anna Zientarska
Ewaluator: Mateusz Ostaszewski

Marceli Śmiałkowski
Ewaluator: Sylwester Dawid

 

Ocen szczegółowych dokonają:

Gramatyka - Dominik Wiechowski

Emisja Głosu - Nazar Slobodian

Mowa Ciała - Marta Ruszkiewicz

Chronometraż - Sandra Kubiak

Oceny wieczoru dokona Michał Bosak.

Do zobaczenia we wtorek.

Serdecznie zapraszam i gorąco pozdrawiam

Wiceprezes klubu 
Toastmasters Gdańsk 
ds. edukacji

Michał Bosak

Toastmasters Gdańsk

"Aby dobrze przemawiać, używaj zwykłych słów i mów niezwykłe rzeczy"

Arthur Schopenhauer

Facebook Website
MailerLite