Viskas, ką turi žinoti prieš Kings olimpiadą

OLIMPIADOS CENTRAS

Ar žinai, kur spręsi olimpiados užduotį? Būk tikras, jog žinai, kur yra olimpiados centras Tavo pasirinktame mieste. Dar kartą pasitikrink savo olimpiados vietą!

VIETOS

OLIMPIADOS LAIKAS

Skirtingų klasių mokiniai skirtingu laiku sprendžia užduotį. Būk tikras, jog ateisi tikrai savo laiku. Ir ateik šiek tiek anksčiau, nes nurodytu laiku jau prasideda olimpiada. 

LAIKAS

UŽDUOTIES FORMATAS

Matematikos kvalifikaciniame ture rasi 10 užduočių, kiekviena iš jų turės po tris pasirinktinus atsakymo variantus - A, B arba C. Pažiūrėk, kokia buvo praėjusių metų pirmo turo užduotis!

UŽDUOTIS

ATSAKYMŲ LAPAS

Būk tikras, jog esi susipažinęs su tuo, kaip atrodo atsakymų lapas ir kaip jį pildyti. Tai - labai svarbu. Atsakymų lape bus tiek informacija apie tave, tiek tavo atsakymai - pagal juos žinosime, kiek taškų surinkai.

ATSAKYMŲ LAPAS

DALYVIO KODAS

Savo dalyvio kodą sužinosi gavęs užduotį. Kitoje jos pusėje bus parašytas Tavo unikalus kodas. Šio lapo nepamesk - tik su kodu galėsi sužinoti olimpiados rezultatus.

REZULTATAI

Mūsų išmanioji technologija labai greitai tikrina Tavo darbą, todėl kaip sekėsi olimpiadoje sužinosi labai greitai - per penkias darbo dienas! 

RAŠYMO PRIEMONĖ

Labai prašysime į olimpiadą atsinešti tik tušinukus arba parkerius. Jeigu bandysi rašyti pieštuku, mūsų sistema nesupras, kurį atsakymą pažymėjai ir visus užskaitys kaip neteisingus.

VĖLAVIMAS

Turime tokią taisyklę - stengiamės nevėluoti, o jeigu vėluojame, tai olimpiadoje galima dalyvauti jei nuo jos pradžios dar nepraėjo 15 minučių ir nei vienas dalyvis dar nebaigė spręsti užduoties.

PRIZAI

Olimpiados prizininkai bus apdovanoti išmaniais bei mokytis padėsiančiais prizais. Pirmosios vietos laimėtojui kiekvienoje klasės grupėje atiteks planšetė, antrosios - el. skaityklė, trečiosios - išmanusis laikrodis. Pasistengti verta!

DIPLOMAI

Visi dalyviai, kvalifikaciniame ture surinkę 30 ir daugiau procentų taškų, bus kviečiami dalyvauti olimpiados finale. Olimpiados finalo dalyvis už savo pasiekimus bus apdovanotas sertifikatu, pirmo, antro arba trečio lygmens diplomu.

FINALAS

Jei matematikos kvalifikaciniame ture surinksi 15 taškų arba daugiau būsi kviečiamas į finalą! Finalas vyks lapkričio 20 dieną, jo mokestis - 10 eurų.

APDOVANOJIMAI

Olimpiados laimėtojus - kiekvienos klasės tris prizininkus kviesime į apdovanojimų ceremoniją Vilniuje. Ceremonija vyks gruodžio mėnesį. 

Iki susitikimo!

Kings Lietuva

info@kings.lt

www.kings.lt