2015 m. SAUSIO mėn. NAUJIENLAIŠKIS

Mieli kolegos,

Su asociacija esu nuo pat jos įkūrimo pražios. Kodėl? Nes visada tikėjau ir tikiu profesionalų bendruomenės verte: tiek pačiai gildijai, tiek kiekvienam jos nariui. Tikiu bendradarbiavimo jėga ir būtent čia, PVPA turiu galimybę tai pajusti.

Smagu žinoti, kad jau daugiau negu 100 Lietuvos organizacijų personalo vertę suprantame panašiai. Reikšminga pajusti, kad, lygindamiesi su panašiomis kitų Europos šalių organizacijomis, turime veiklų, apie kurias kitos šalys dar tik svajoja (Standarto programos, Gerosios praktikos konkursas).

Profesionaliai dirbanti administracija, efektyvi Valdyba, aktyvūs nariai, prisidedantys prie suplanuotų veiklų įgyvendinimo. Bendrai dirbdami, tikrai galime daug: ir suplanuoti, ir įgyvendinti: sau patiems, organizacijoms, kuriose dirbame, ir visuomenei, kurios nariais visi esame.

2015 metais linkiu mums visiems:

  • išlaikyti tą pačią kryptį – kelti personalo vertės suvokimą Lietuvoje;
  • padidinti tempą ir apimtis - naujų narių, veiklų;
  • kad kiekvienas narys rastų kur save realizuoti, patirtų dalijimosi ir profesinio augimo džiaugsmą.

PVPA Valdybos pirmininkė Solveiga Grudienė

Kviečiame tapti PVPA nariu arba atnaujinti narystę 2015 m. jau dabar! Visa informacija >>>

SVEIKINAME PVPA DIREKTORE TAPUSIĄ JŪRATĘ BUTINAVIČIENĘ!

Labai džiaugiuosi atsiradusia galimybe prisijungti prie PVPA veiklos tikėdama jos prasme, kuriama verte narių bendruomenei bei verslui Lietuvoje. Esu pasirengusi tęsti PVPA gerąją praktiką, plėtoti veiklą remdamasi asociacijos misija – kurti vertę personalo valdymo specialistams, organizacijoms ir visuomenei, atliepiant į esamus ir numatant būsimus poreikius. 

Plačiau apie Jūratę skaitykite čia>>

Artimiausi PVPA renginiai

2015.01.14 Forumas „Mentorystė įmonėse: patirtys ir galimybės“

Pirmajame 2015 m. metų PVPA forume pristatysime PVPA pilotinės profesinės mentorystės programos rezultatus bei paskelbsime naujos programos pradžią, taip pat apžvelgsime įvairias mentorystės formas bei sužinosime iš pirmų lūpų, kokią naudą duoda dalyvavimas mentorystės programose įmonėms, patiems mentoriams bei jų ugdytiniams. 

Daugiau informacijos ir registracija>>

2015.01.21 „Vakaro žaidimuose“ – Juoko jogos praktika su S. Šafranausku

Besidominčius netradiciniais potyriais kviečiame  pairti, kas yra Juoko joga, praktiškai išbandyti juoko privalumus bei sužinoti, kuo tai gali pasitarnauti mūsų darbe ar gyvenime. 

Juoko jogą praktiškai jau yra išbandę tokios įmonės, kaip SEB, Maxima, Tele2, Teo, Servier pharma, Baltic Data Center, Affecto, Hansab ir kt.

Užsiėmimą ves Stepas Šafranauskas, sertifikuotas Juoko jogos treneris ir pradininkas Baltijos šalyse.

Daugiau informacijos ir registracija>>

2015.01.30 (NE) SKAITYMO KLUBAS. Knygos „Dėmesio, grupė! Praktiniai darbo su grupe būdai ir technikos“ pristatymas ir pokalbis su autoriais

Knyga skiriama visiems konsultantams, lektoriams, vadovams ar kitiems specialistams, kurie veda įvairius užsiėmimus ir siekia juos padaryti įdomius, įtraukiančius ir naudingus. Knyga nėra akademinė – jos autoriai dalijasi savo patirtimi ir pateikia praktikoje išbandytus bei veiksmingus darbo su grupe būdus.

Pagrindinėmis knygos mintimis dalinsis jos autoriai OVC Consulting konsultantai Viktorija Matusevičiūtė ir Tomas Misiukonis.

Primename, kad šis renginio formatas atviras ir nemokamas visiems besidomintiems.

Daugiau informacijos ir registracija>>

Personalo valdymo standarto Pagrindinės grupės mokymai prasidės 2015 m. vasario 6 d. Geriausios kainos registracija - iki sausio 12 d. Visa informacija čia >>

Turite temą ar pranešimą renginiui, idėją, bendradarbiavimo pasiūlymą? Susisiekime el. paštu renata@pvpa.lt ar tel. 8 652 50517 .

Facebook Linkedin

Personalo valdymo profesionalų asociacija

Jakšto g. 7, Vilnius, info@pvpa.lt, www.pvpa.lt

MailerLite