DocLogix - dokumentų ir procesų valdymo sistema

Visos sutartys kišenėje. Manote neįmanoma?

Kaskart, kai išgirstu naują anekdotinę situaciją apie kelis mėnesius derinamas sutartis, apie pasirašymui gabenamas kurjerių sutartis, kurios dingsta, apie apsikvailinusius vadybininkus, kurie raudonuoja prieš vadovą, mat pamiršo laiku pratęsti sutartį arba suteikė paslaugas klientui, kurio sutarties galiojimas jau buvo pasibaigęs... apima liūdesys. Liūdna, kad vis dar yra organizacijų, kurios sutartis valdo senais, patikrintais, tačiau neefektyviais metodais. Turime suprasti, kad sutarčių valdymui nebeužtenka vien tik tradicinių biuro kompiuterinių programų. Tiksliau jų užtenka, bet technologijos gali pasiūlyti daugiau. Kodėl neturėtume tuo pasinaudoti?

Skaityti visą straipsnį

Kviečiame peržiūrėti video pranešimus iš nacionalinės informacijos valdymo konferencijos

2015 m. gegužės 19 d. įvyko jau V-oji kasmetinė nacionalinė konferenciją apie informacijos, dokumentų ir procesų valdymą. Šių metų konferencijos tema: „Kaip efektyviai valdyti informaciją ir procesus Jūsų organizacijoje? Patarimai verslui ir valstybinėms institucijoms.“ 

Dėkojame visiems renginio pranešėjams, dalyviams ir rėmėjams! Kviečiame peržiūrėti konferencijos medžiagą, toliau diskutuoti bei aktyviai dalintis patikusiais pranešimais su savo kolegomis!

Pranešimų video medžiaga ir prezentacijos

DocLogix, UAB

Žirmūnų g. 139, LT-09120 Vilnius

Tel: 8 5 2745853

El.paštas: info@doclogix.lt

www.doclogix.lt

Facebook Twitter Linkedin Youtube