Rask laiko naujoms žinioms

NAUJIENLAIŠKIS. 2016 M. BIRŽELIS

PVPA valdyba pasiruošus naujiems darbams

Nuoširdžiai dėkojame Indrei Bartulytei-Užupei, Editai Sirutienei, Irenai Pupienienei ir Karolinai Zelbienei už reikšmingą indėlį darbuojantis PVPA labui bei  sveikinam Editą Znutienę, Ramūną Bagdoną, Paulių Avižinį ir Živilę Valeišienę prisijungus prie PVPA valdybos! 

Detali informacija>>

Ačiū Solveigai Grudienei, vadovausiai PVPA valdybai trejus metus! 2016.06.06 valdybos posėdyje naujuoju valdybos pirmininkus išrinktas Rimantas Stanevičius, advokatų kontoros Valiunas Ellex darbo teisės advokatas.

Linkime visiems sėkmės!

NAUJIENOS TRUMPAI

 • Pagrindinių personalo valdymo rodiklių tyrimo pildymas neseniai baigtas, pradedama ruošti tyrimo ataskaitą, kurią gaus visi, anketoje nurodę savo el. pašto adresą.
 • Nuo liepos 1 d. galima stoti į PVPA antrajam pusmečiui. Artimiausiu metu bus paskelbtas preliminarus numatomų renginių planas.
 • Besidominčius PVPA direktoriaus pozicija, kviečiame kreiptis į Solveigą Grudienę el. paštu solveiga@primumesse.lt .
 • 2016.05.18 konferencijoje patvirtinti nauji 2017 m.  nario mokesčio dydžiai, informacija nariams bus išsiųsta el. paštu bei skelbiama www.pvpa.lt. 
 • Jeigu dar neskaitėte - mūsų partnerių OVC Consulting parengtą Harward Busines Review balandžio mėnesio apžvalgą rasite čia>> .
10-MEČIO KONFERENCIJOS ATGARSIAI

Dėkui agentūrai "Ūpas" už puikiai pakeltą ūpą iš pat ryto!

Linkėjimai asociacijai

Dešimtmečio tortas

Smagi pabaigos akimirka

Dėkui šauniosios savanorėms!

Jurgis Didžiulis įkvėpė dalyvius kalbėdamas apie vertingas vertybes. Daugiau info čia>> ir čia>>.

Daugiau konferencijos foto>>

"Trijų seserų" padėka

„Nuoširdžiai dėkojame kiekvienam „Personalo valdymo profesionalų asociacijos“ nariui už tokį svarų indėlį į mūsų projektą „Trys seserys“. Knygos augina, suteikia žinių, dažna jų – moko ir gydo. Mūsų biblioteką Vilniuje, socialinėje erdvėje GO9, papildė net trisdešimt viena jūsų dovanota knyga, dar penkios jų keliaus į birželio viduryje Klaipėdoje duris atversiančią antrąją „Trijų seserų“ socialinę erdvę. Kaip mūsų projekto partneriai, esate visada laukiami mūsų erdvėse, seminaruose ir projekto renginiuose. Ačiū visų moterų vardu, kurios šiandien savo rankose laiko jūsų dovanotas knygas! Sėkmės jūsų labai svarbiame ir labai atsakingame darbe!” Rima Olberkytė-Stankus

Norime paminėti, kad nespėjusieji atnešti knygų, gali nunešti jas tiesiai "Trims seserims", o galbūt norėsite prisidėti prie iniciatyvos savanoriaudami.

"Personalo valdymo gerosios praktikos konkurso 2016" finalas

Konferencijos II-ojoje dalyje tradiciškai buvo pristatomi "Personalo valdymo gerosios praktikos konkurso" komisijos atrinkti 3 finalininkai. Šiemet tai buvo UAB "Adform Lietuva", UAB "Baltic Amadeus" ir AB SEB bankas. Po finalininkų projektų pristatymų nugalėtoją rinko visi konferencijos dalyviai. Juo tapo UAB "Baltic Amadeus" ir jų projektas "BA challenge". Sveikiname! Daugiau>>

Visi finalininkai

Apdovanojimai visiems konkurso dalyviams

Nugalėtojo prizas atiteko Baltic Amadeus

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DARBO TEISĖS RUBRIKA

Rubriką parengė Rimantas Stanevičius, PVPA valdybos pirmininkas, advokatų kontoros Valiunas Ellex darbo teisės advokatas. Joje:

 • naujovė – KLAUSK TEISININKO,
 • dar kartą apie darbo kodekso situaciją,
 • ką įdomaus yra pasakę teismai.

Skaityti>>

UŽDUOK KLAUSIMĄ TEISININKUI ČIA>>
MENTORYSTĖ 2016

Monika Bartušytė, UAB „ITCC“ (Klaipėda) "Kiekvienas mūsų susitikimas duoda daug naujų minčių. Jaučiuosi laiminga, gavusi net dvi mentores vietoj vienos. Jau susipažinome su viena kitos veikla ir didžiausiais iššūkiais. Darbai įsivažiuoja ir reikia tik spėti įgyvendinti."

Giedrė Žemulaitytė.   "Antri metai – daug daug brandesni. Tikrai, ženkliai efektyviau dirbasi, kai jau pažįstamas mentorius, darbo aplinka ir asmenybės savybės. Jaučiu, kad vien diskutuojant personalo valdymo temomis su Dalia ateina brandesnis požiūris. Kai kuriose situacijose nebereikia klausti patarimo, ką dariau prieš metus. Antri metai  leidžia fokusuotis ir į trūkstamas asmenines profesines kompetencijas, ne vien į darbo elementus.  Užsibrėžiau tikslą, kas mėnesį parašyti po straipsniuką anglų kalbą apie lyderystę. Tikslas – stiprinti anglų kalbos personalo valdymo terminus ir toliau gilintis į lyderystės tematiką. Straipsnį siunčiu Daliai ir Monikai."

Foto iš kairės: Monika Bartušytė, Giedrė Žemulaiytė, mentorė Dalia Vitkuvienė, "Mars Lietuva" personalo vadovė.

PERSONALO VALDYMO STANDARTO PAGRINDINĖ PROGRAMA

KODĖL VERTA RINKTIS?

Įgysite teorinių ir praktinių žinių apie personalo specialisto vaidmenį ir funkcijas bei pagrindinius personalo valdymo procesus, sistemas, įrankius.

Tobulinsite darbuotojų paieškos ir atrankos įgūdžius, nagrinėsite organizacijos struktūros, personalo administravimo ir darbo teisės subtilumus, įgysite pagrindines žinias apie personalo ugdymą, atlygio sistemos kūrimą bei organizacijos kultūros formavimą.

Mokysitės analizuoti ir spręsti personalo valdymo problemas bei gausite vertingų praktinių patarimų.

Tai – vienintelė Lietuvoje programa, kuri pateikia susistemintas žinias apie svarbiausias personalo valdymo sritis, akcentuojant personalo valdymo vertę verslui ir organizacijai. Temas dėsto patyrę personalo specialistai – praktikai.

Mokymai prasideda rugsėjo 16 d. Daugiau informacijos ir registracija čia>>
NAUJOVĖ: streso valdymo programa personalo specialistams

PVPA kartu su savo nariais UAB „Luma Consulting“ kviečia personalo specialistus dalyvauti unikalioje specializuotoje 4 savaičių streso valdymo programoje.

Programa skirta personalo valdymo specialistams, kurie nori ugdyti savo streso valdymo įgūdžius. Rekomenduojama atlikti „pirmųjų pavojaus ženklų“ testą, kuris leis identifikuoti, ar ši programa asmeniui yra reikalinga. Testas prieinamas paspaudus čia>>. Grupės dydis – nuo 5 iki 16 asmenų.

Programos pradžia - rugpjūčio 26 d. Detali informacija>>

PARTNERIŲ RENGINIAI

PVPA - partneriai 2016.06.09 "Verslo žinių" organizuojamoje PERSONALO VADOVŲ KONFERENCIJOJE

 • Kur ieškosime darbuotojų  dabar ir ateityje?
 • Lietuvos darbo rinka: kai burės tampa inkaru
 • Ar Lietuvos darbuotojai verti didesnio atlyginimo?
 • Kaip darbuotojų įsitraukimą paversti organizacijos efektyvumu?
 • Kaip rasti tinkamiausią darbuotojui rolę?
 • Duomenys ir technologijos – naujasis skaitmeninis HR funkcijos veidas
 • Naujas požiūris į vadovų talentų ugymą
 • Įsisąmoninimu grįsta psichologija (mindfulness) – žmogaus galimybių didinimas versle ir gyvenime
 • Kaip praktikuoti Dzeno meditaciją biure?

Informacija apie konferenciją ir registracija>>

Narystė PVPA nuo liepos 1 d. už pusę mokesčio>>
MailerLite