Rask laiko naujoms žinioms

NAUJIENLAIŠKIS. 2016 M. KOVAS

Sveiki, mieli kolegos,

Pirmiausia noriu pasveikinti su kalendorinio pavasario pradžia ir ją lydinčiomis gražiomis šventėmis, kurios atveria galimybes telkti, įtraukti, įgalinti kolegas, kurti, tobulėti ir siekti rezultatų.

Norėtųsi, kad tradicijomis tapusios šventės neužgožtų ir rečiau minimų įvykių, o pakurstytų kūrybiškumo aukurą organizacijos viduje, kurioje darbingumą didintų gera atmosfera, platus organizacijos požiūris į pasaulį ir galimybė dalintis. Tad noriu pasidalinti keliomis įžvalgomis. Vasario pabaigoje daugelį mūsų įtraukė Knygų mugė, papildydama lentynas naujomis knygomis, na, o artėjanti kovo 16-oji, žinoma kaip Knygnešio diena, galėtų būti puiki proga pasikeisti organizacijos viduje perskaitytomis knygomis ar paversti vieną darbo popietę kūrybinėmis dirbtuvėmis, surengti akciją, padovanoti knygų šūsnį... Tiesa, kovo pabaigoje vėl daugelį suartins ir Kino pavasaris, kai galima rasti tą juostą, kuri suburtų kolegas, vadovus, gal net partnerius ir klientus.

Noriu pasidžiaugti, kad PVPA bendruomenėje jau yra virš 100 narių, kad pavyko susitikti su pagrindiniais partneriais, turime viso I pusmečio renginių planą ir su kaupu idėjų II pusmečiui. Labai kviečiu savo kalendoriuje pasižymėti, jog 2016 05 18 vyks jubiliejinė metinė PVPA konferencija, kurioje savo patirtimi pasidalins 3 Personalo valdymo Gerosios praktikos konkurso laureatai. PVPA komanda labai ruošiasi šiam įvykiui, kad Jūs galėtumėte pasakyti – verta.

Gyvenimas – tikra šventė. Prabuskime ir pasitikime savo kolegas su puikia nuotaika ir gražiomis idėjomis. Įtraukime juos į šventinių akimirkų kūrimą ir darbas tirpte tirps.

PVPA direktorė Jūratė Butinavičienė

Naujienos trumpai

 • Mentorystės programa: norą dalyvauti programoje  išreiškė 26 ugdytiniai ir 20 mentorių. Šiuo metu vyksta pirminė ugdytinių atranka, motyvacijos patikrinimas.
 • 2016 m. kovo 21 d. skelbsime kasmetinį  Pagrindinių personalo valdymo rodiklių tyrimą.
 • Savanoriškai prisijungti prie PVPA veiklos pasisiūlė net 6 asmenys.
KONKURSAS

Konkurso komisijos pirmininkė, Lindorff Business Services personalo vadovė Lina Gelumbauskaitė:

”Personalo valdymo gerosios praktikos“ konkursas jau finišo tiesiojoje. Primename, kad dar galite pasidalinti ir kartu su visais pasidžiaugti savo sėkmės istorijomis, kurios, galbūt, įtakojo darbuotojų pritraukimą, įsitraukimą ar įgalinimą, o gal padidino darbuotojų efektyvumą. Mums įdomi įvairi patirtis – pradedant personalo valdymo inovacijomis ir baigiant kasdieninėmis, atrodytų, paprastomis idėjomis, tačiau ženkliai prisidedančiomis prie pridėtinės vertės verslui kūrimo.

Kviečiu dalintis savo įgyvendintais projektais, pasiekimais ir sėkme. Mes norime pasidžiaugti kiekvienu Jūsų laimėjimu, kuris padeda Jūsų įmonei keistis ir judėti į priekį. Jūsų jau įgyta patirtis padės kitiems asociacijos nariams išspręsti iškilusius iššūkius. “Sharing is caring“.

Paraiškos konkursui priimamos elektroniniu paštu renata@pvpa.lt iki 2016 m. kovo 7 d. 12 val.

Visa informacija ir paraiškos forma

PVPA 10 METŲ!

Nijolė Kelpšaitė, UAB "Friisberg&Partners" direktorė, viena iš PVPA steigėjų

"Labai džiaugiuosi, kad komandinės iniciatyvos, susitelkimo, savanorystės, didelių pastangų, įvairių potyrių ir pastangų dėka PVPA gyvuoja, tobulėja, garsina personalisto vardą, pritraukia vis daugiau narių. Dirba vis geriau ir geriau.

Turime puikų rezultatą - 10 metų gyvuojančią asociaciją, kuri gali pasidžiaugti svariais darbo rezultatus. Labai džiaugiuosi sutikdama kandidates savo projektuose, kurios į CV garbingai įrašo PVPA standarto mokymus, kaip labai reikšmingą faktą jų profesiniame tobulėjime."

PVPA RENGINIAI

KOVAS

2016.03.04 PVPA ir Mentor Lietuva organizuojami pusryčiai apie darbuotojų įtraukimą į savanorišką veiklą, verslo ir NVO bendradarbiavimą

2016.03.16 Forumas "Perkame ar pritraukiame darbuotojus?"

2016.03.24 Susitikimas su Valstybinės darbo inspekcijos specialistu

2016.03.31 Vizitas į įmonę AVON

Nuolat atnaujinamą info rasite PVPA renginių kalendoriuje, tinklalapyje www.pvpa.lt bei PVPA Facebook paskyroje.

VALDYBOS NARIO RUBRIKA

Darbuotojų įgalinimo praktikos

Dr.Mantas Tvarijonavičius, PVPA valdybos narys, GoodPeople.lt partneris

Pastarųjų mėnesių PVPA veikla yra nuspalvinta darbuotojų įgalinimo iššūkiais. Greta apskrito stalo diskusijų, pasiruošimo kasmetiniam personalo rodiklių tyrimui ir jubiliejinei konferencijai, įvyko 5 renginiai įgalinimo tema „Rytas kitaip“. Organizatorių vardu ir kaip visų šių renginių moderatorius džiaugiuosi, kad PVPA nariai aktyviai domisi darbuotojų įgalinimo iššūkiais ir praktikomis. Įgalinimo iššūkiams skirtuose renginiuose jau dalyvavo daugiau kaip 100 dalyvių. Skaityti toliau

PARTNERIŲ PASIŪLYMAI PVPA NARIAMS

2016.05.11-12 konferencija Londone „CIPD Learning and Development Show“

„Chartered Institute of Personnel and Development“ (CIPD) organizuoja kasmetinę personalo ugdymo parodą, kurioje lankytojai susipažins su naujausiomis personalo tobulinimo tendencijomis. Šiais metais lankytojų lauks atstovai iš daugiau kaip 140 įmonių, virš 50 nemokamų seminarų. Parodos temos apims mokymąsi ir talentų valdymą, lyderystę ir ugdantįjį vadovavimą bei technologijas. Vyks interaktyvios pokalbių sesijos, padėsiančios lankytojams greitai užmegzti naudingų pažinčių ir kartu su kitais dalyviais gilintis į aktualias temas.

Daugiau informacijos apie parodą rasite http://www.cipd.co.uk/events/learning-development-show.

Grupės iš Lietuvos kelionę į šią parodą koordinuoja PVPA partneriai „Thinking Organisations“. Norintieji prisijungti, rašykite julius@thinkingo.lt.

2016.03.23 Atviras praktinis seminaras "Kaip įgalinti žmones ir pasiekti aukštų rezultatų?"

  Seminaras skirtas vadovams ir personalo specialistams.

  • Kas yra įgalinimas ir kaip jį pasiekti? Asmeninis įgalinimo testas
  • Kaip sėkmingi Lietuvos įmonių vadovai įgalina savo darbuotojus? Daugybė praktinių pavyzdžių
  • Kokia turi būti organizacija, kurioje dirba stipriai įgalinti darbuotojai? Praktiniai pavyzdžiai
  • Kaip realiai padidinti jūsų įmonės vadovų ir darbuotojų įgalinimą? Praktiniai patarimai ir stimuliuojančios diskusijos

  PVPA nariams taikoma  20 proc. nuolaida. Visa informacija

  2016.04.14 Pirmoji „Streso valdymo konferencija 2016″

  Aukščiausio lygio specialistai, dirbę pačiose įvairiausiose pasaulio šalyse, ne tik pasidalins per kelis dešimtmečius sukaupta patirtimi ir įžvalgomis, bet ir išduos savas paslaptis, kaip pašalinti iš savo gyvenimo stresą arba bent jau susidraugauti su juo. Konferencija skirta įmonių savininkams, aukščiausio ir vidurinio lygmens vadovams, personalo vadovams ir kt.

  PVPA nariams taikoma 20 proc. nuolaida. Visa informacija

  2016.04.21-23 mokymai personalo ir organizacijų vadovams „Art of Hosting in Human Resources 2016“

  Kaip sutelkti darbuotojus? Kaip apjungti kartas? Kaip fasilituoti susirinkimus, kurie generuoja pokyčius? Kaip padaryti, kad egzistuojančios sistemos veiktų? Kaip padaryti, kad tai, ką žinome, veiktų iš tikrųjų?

  „Art of Hosting in Human Resources 2016“ - tai 3 dienų dalyvaujančiosios lyderystės mokymai, kuriuose dalyviai išmoks darbuotojų telkimo ir susirinkimų vedimo metodų, dalysis gerąja patirtimi ir sėkmės istorijomis, bei gilinsis į jiems aktualius klausimus. Mokymus ves “Art of Hosting” ekspertė Mary Alice Arthur iš Naujosios Zelandijos ir „Thinking Organisations“ konsultantai.

  PVPA nariams taikoma nuolaida. Daugiau informacijos rasite http://aoh.lt.

  Įmonės kviečiamos dalyvauti "Talentai Lietuvai" programoje

  „Talentai Lietuvai“ – tai unikali stažuočių Lietuvos įmonėse programa, skirta užsienyje studijas baigusiems lietuviams. Šešių mėnesių trukmės apmokamų stažuočių programos dalyviai užsienyje įgytas žinias pritaiko dirbdami inovatyviausiose Lietuvos verslo įmonėse, kuriose įgija rinkoje konkurencingos darbo patirties ir savo talentu bei žiniomis prisideda prie Lietuvos verslo sėkmės pasaulyje bei šalies ekonomikos augimo.

  Naujas stažuotojų atrankos etapas prasideda balandžio 6 d. Įmonės norinčios prisidėti prie talentų sugrąžinimo į Lietuvą ir prisitraukti potencialių darbuotojų kviečiamos registruotis ČIA: http://stazuokis.lt/imonei/

  Mūsų jau virš 115! Nori tapti nariu? Spausk čia>>
  MailerLite