Rask laiko naujoms žinioms

NAUJIENLAIŠKIS. 2016 M. VASARIS

Kai manęs paklausia, kaip pavyksta suderinti darbą, šeimą, studijas ir laisvalaikį, dažnai atsakau, jog tik derinimo būdu. Kai paklausia, kiek aš galiu mokytis, atsakau labai paprastai – visą gyvenimą. Mokausi kasdien iš aplinkos, sutiktų žmonių, savo pačios patirčių kaip ir jūs, mieli kolegos. Be to, mano gyvenime visada yra tikslinio mokymosi planas metams – keleriems, tiesiogiai susijęs su tikslais, kuriuos išsikeldama visada aiškiai įvardiju, kokių kompetencijų, žinių ar įgūdžių man reikia norimam tikslui pasiekti. Tai įkvepia drąsos ir pasitikėjimo.

Dirbdama PVPA pastebiu, kad galimybių tobulėti ir augti šiandien yra tiek, kad tik spėk suktis; dažnai iš narių išgirstu klausimą, kaip visur suspėti. Galvoju, kad tikrai nereikia siekti suspėti visur, daug svarbiau gebėti atsirinkti, ko reikia ir ko šiame etape nereikia.

Mūsų tikslas ne tik organizuoti renginius bei mokymus, bet ir PVPA svetainėje www.pvpa.lt pristatyti bendrą rinkos renginių, vertingų personalo valdymo specialistams, kaleidoskopą tam, kad galėtumėte rinktis pagal savo ir savo komandos poreikius. Siekiant sustiprinti savo - personalo vadovo - vaidmens vertę organizacijoje, neišvengiamai būtina plėsti akiratį bei kompetencijas ne tik personalo vadybos, bet ir verslo aplinkos, vadybos srityje. Džiaugiamės, kad atsiranda vis daugiau žmonių, kurie mokosi ne tik pasirinkdami studijas, seminarus, konferencijas, bet ir dalindamiesi PVPA bendruomenėje savo patirtimi.

Kviečiu visus šiais metais į savo planus įtraukti ne tik tai, ko reikia ar norisi patiems, bet ir tai, ko galite išmokti dalindamiesi savo patirtimi su kitais. Įkvėpti tvariai sėkmei save ir kitus – štai ko linkiu jums šį mėnesį. Susitikime keisdamiesi žiniomis ir patyrimais!

PVPA direktorė Jūratė Butinavičienė

NARYSTĖ PVPA

Šiuo metu narystę asociacijoje jau atnaujino ar naujai prisijungė 90 organizacijų ir fizinių asmenų.

Daugiau apie narystę

Jeigu užpildėte narystės anketą, tačiau nesulaukėte žinių iš mūsų - būtinai paskambinkite tel. 8 614 03799, kad žinotume apie iškylančius techninius nesklandumus.

NAUJIENOS

PVPA Valdybos pirmininkės įspūdžiai iš EAPM Vykdomojo komiteto posėdžio Budapešte

PVPA Valdybos pirmininkė Solveiga Grudienė sausio 25-26 dienomis Budapešte dalyvavo EAPM (Europos personalo valdymo asociacijos) Vykdomojo komiteto posėdyje. Svarbiausi jos įspūdžiai iš šio susitikimo čia

Prasidėjo mokymai "Personalo valdymo strategija ir taktika"

2016.01.29 prasidėjo personalo valdymo standarto mokymai patyrusiems personalistams "Personalo valdymo strategija ir taktika". 10 dalyvių iš įvairių  Vilniaus bei Kauno įmonių iki liepos mėn. susitiks 20 kartų tęstinėje mokymų programoje ir kartu su patyrusiais dėstytojais gilins savo žinias bei ieškos atsakymų į svarbius personalo valdymo klausimus, atras naujus sprendimus, padėsiančius kurti pridėtinę vertę verslui.

Jeigu dar norite prisijungti prie programos nuo vasario 12 d.  - susisiekite su projektų vadove Renata Starkiene tel. 865250517 arba el. paštu renata@pvpa.lt .

PERSONALO VALDYMO GEROSIOS PRAKTIKOS KONKURSAS

Norėdama nustatyti gerąsias personalo valdymo praktikas bei skleisti žinią apie jas, Personalo valdymo profesionalų asociacija jau 6-ą kartą organizuoja „Personalo valdymo gerosios praktikos“ konkursą. Kviečiame įmones bei organizacijas pasidalinti savo sėkmės istorijomis apie pridėtinę vertę verslui kuriančias personalo valdymo patirtis.

Paraiškos konkursui priimamos elektroniniu paštu renata@pvpa.lt iki 2016 m. kovo 7 d. 12 val.

Visa informacija ir paraiškos forma

Darbo teisės rubrika

Pradedame rengti naują Darbo teisės rubriką, kuri pasirodys kas 2-3 mėnesius, priklausomai nuo temų bei poreikio.

Rubriką ruošia PVPA valdybos narys Rimantas Stanevičius (advokatų kontoros „Valiunas Ellex“ darbo teisės advokatas). Kviečiame rašyti info@pvpa.lt , jeigu norite pasiūlyti temą ar klausimą, kurį būtų verti aptarti.

Šįkart rubrikoje:

  • Kada laukti naujojo Darbo kodekso?
  • Kokią nutartį apie kelionę į darbą priėmė Europos teisingumo teismas?
  • Kokiu klausimu (be darbo ginčų ir atleidimų) šiuo metu dažniausiai kreipiamasi į teisininkus?

Skaitykite čia

IEŠKOMI SAVANORIAI

  • Domiesi personalo valdymu?
  • Stebi mūsų asociacijos veiklas ir širdyje kirba mintis, kad ir tu norėtum/galėtum kuo nors prisidėti prie jų plėtojimo?
  • Šiuo metu turi laisvo laiko, kurį galėtum skirti asociacijos veiklai?

Mums reikalingi įvairių kompetencijų žmonės - turi administravimo įgūdžių, maketavimo, marketingo, komunikacijos žinių ir gebėjimų? O gal esi personalo valdymo guru ir turi puikių idėjų kaip plėtoti asociacijos veiklą? SUSISIEK SU MUMIS

PVPA RENGINIAI

Kviečiame informacijos apie PVPA renginius ieškoti mūsų kalendoriuje, nuolat atnaujinamame tinklalapyje www.pvpa.lt bei PVPA Facebook paskyroje - čia visada pateikiame naujausią informaciją.

ARTIMIAUSIO MĖNESIO RENGINIAI

2016.02.08 Forumas „Profesinė mentorystė: kas daro ją sėkmingą ir kur ji kelia iššūkių?

2016.02.22 Apvalus stalas skirtas šalių susitarimo dėl darbo sutarties nutraukimo temai

2016.03.01 RYTAS KITAIP - apie įgalinimą su Aurimu Baku (informacija jau netrukus www.pvpa.lt)

2016.03.03 Forumas, skirtas atlygio temai (informacija jau netrukus www.pvpa.lt)

2016.03.04 PVPA ir Mentor Lietuva organizuojami pusryčiai apie darbuotojų įtraukimą į savanorišką veiklą, verslo ir NVO bendradarbiavimą

PARTNERIŲ PASIŪLYMAI PVPA NARIAMS

2016.02.10 Ateitis - kokia ji? Kaip jai pasiruošti?

Ateitis ne ateina. Ji neišvengiamai bus. Ir bus tokia, kokią susikursime. Patys.

Apie pasaulines ateities tendencijas versle ir būsimas reikalingas vadovų ir darbuotojų kompetencijas susitikime “Ateitis. Kokia ji? Kaip jai pasiruošti?” vasario 10 dieną 9:00-11:00 ISM Inovacijų bazėje.

Daugiau www.ism.lt/future

Naujas ISM Vadovų magistrantūros studijų modulis ORGANIZACIJŲ KONSULTAVIMAS

Pasak ISM universiteto Organizacijų konsultavimo ekspertės Linetos Ramonienės, šiuo metu Lietuvos vadovams labiausiai stinga konsultavimo kompetencijų, todėl šie dažnai samdo konsultantų paslaugas iš išorės. Ypač šių specialistų poreikis išauga įmonei išgyvenant pokyčius – susijungimus, restruktūrizaciją, plėtrą. „Pokytį organizacijoje reikia mokėti „parduoti“ ir tam nepakanka mokėti jį pristatyti, bet reikia ir tarpasmeninių kompetencijų, kurios padėtų vidiniams klientams ta idėja patikėti. Kad visą tai padarytų, vidinis konsultantas turi labai gerai save pažinti, žinoti savo stipriąsias ir silpnąsias puses ir pirmąsias kryptingai išnaudoti, o antrąsias ugdyti“, – teigė L. Ramonienė. BI Norwegian Business School Organizacijų konsultavimo modulio vadovas Steinaras Bjartveitas teigia, kad jau kurį laiką Norvegijoje jaučiamas didelis vidinių konsultantų poreikis ypač organizacinės plėtros ir žmogiškųjų išteklių valdymo srityse. Anot jo, vidiniai konsultantai pažįsta įmonę iš vidaus, daro pokyčius, kurie atliepia įmonės kompleksiškumą, todėl kai kurios didesnės įmonės Norvegijoje net turi „konsultantų agentūras“ įmonės viduje.

Siekiate tapti vadovų ir kolegų konsultantais – Apie visai tai ir daugiau - NAUJAME ISM Vadovų magistrantūros studijų modulyje ORGANIZACIJŲ KONSULTAVIMAS! Daugiau informacijos

KVIETIMASDALYVAUTI KONSULTACINIAME PROJEKTE

2016.02.25 Implement Consulting renginys – praktinės dirbtuvės „PERSONALO VADOVAS KAIP STRATEGINIS PARTNERIS“

Dirbtuvės vyks vasario 25 d. 10:00-17:30 Vilniuje

Veda: Implement Consulting Group konsultantas Valdas Underis, CMC, (sertifikuotas vadybos konsultantas, strateginio personalo valdymo ekspertas).

PVPA nariams taikoma nuolaida. Daugiau informacijos čia

2016.03.17 seminaras Rygoje „Refugees in Latvia. The Challenge of Cross Cultural Communication in Open World“

Kolegos iš Latvijos personalo valdymo asociacijos (Latvian Association for People Management (LPVA) ) kviečia į seminarą aktualia pabėgėlių tema “The Challenge of Cross Cultural Communication in Open World”. Seminarą veda vienas žymiausių tarpkultūrinio bendravimo ekspertų iš Norvegijos Pellegrino Riccardi.

Daugiau informacijos

MailerLite