RI Apygardos 1462 Valdytojo Rolando Statulevičiaus NAUJIENLAIŠKIS

2016/17 Rotary metai, rugpjūtis

Prisiminkite, kaip kažkada buvote pakviestas ar pakviesta tapti Rotary klubo nariu. Tie, kas jus rekomendavo, buvo užtikrinti, kad esate verti Rotary organizacijos ir galite dalintis savo sugebėjimais ir patirtimi su kitais.

Dabartinis gyvenimo tempas daro savo įtaką ir Rotary veikloje. Dėl tos priežasties daromi dideli pakeitimai Rotary įstatuose. Jie tampa lankstesni ir reikalavimai būsimam rotariečiui sudaro mažiau barjerų. Lankydamas klubus būtinai supažindinsiu su jau patvirtintais pakeitimais.

Naujas komitetas

Nesenai turėjome Valdybos posėdį, kur pasiūlyta ir nuspręsta steigti Bendradarbiavimo su užsienio partneriais komitetą. Jam pasiūlyta vadovauti PDG Vygintui Griniui.

Apygarda auga

Mes savo jaunoje Apygardoje keliame aukštus tikslus visose veiklos srityse. Klubų narysrės plėtra bei projektinė veikla yra tarpusavyje glaudžiai surištos.

Projektų vykdymui reikalingi sumanūs žmonės, energingos naujų narių rankos, nes vien gražiais žodžiais nieko nepakeisim. Liepos pirmai dienai turime 52 klubus, kuriuose yra 1568 nariai. Tokiu narių ir klubų augimu galime džiaugtis, tačiau tai nėra pretekstas nuleisti rankas ir nieko nedaryti.

Veikime tikslingai ir vieningai

PETS metu aš prašiau būsimus klubų prezidentus pažymėti savo metų tikslus tiek narystės srityje, tiek kitose veiklos srityse. Prisiminkite, įsivertinkite ir siekite jų. Kas nespėjo užsibrėžti savo klubo metų tikslus, dar yra laiko, galima padaryti dabar.

Aš, lankydamas jūsų klubus, galiu tik pasiteirauti ir aptarti esamą situaciją, patį darbą, kaip galimus narius pakviesti, kaip juos sudominti, turite atlikti patys.

Rotariada ir Konferencija

Jau prasidėjusi penkioliktoji Rotariada Palangoje gali neabejotinai padėti suprasti aplinkiniams, kas tai yra Rotary ir kokia šios organizacijos veikla. Naujovė Rotariadoje, kad bus vykdomos akcijos, dailininkų darbų aukcionas ir rotariečių darbų mugė, o surinktos lėšos bus naudojamos savižudybių prevencijos projektams remti.

Būsima Apygardos 1462 konferencija “Rotary partnerystė, tarnaujanti visuomenei”, kuri vyks spalio 14-15 dienomis Vilniuje, padės dar labiau suprasti, kaip galime pasiekti užsibrėžtą tikslą.

Kviečiu aktyviai dalyvauti ir paremti gražias ir

naudingas rotariečių pastangas!

www.rotariada.lt

Running dinner rugsėjo 24 dieną

Kviečiu Jus dalyvauti Rotary Running Dinner renginyje Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Running Dinner yra trijų patiekalų vakarienė, kuri vienu metu vyks Rotary bei Rotaract narių namuose skirtingose vietose. Plačiau čia.

Sveikinu klubus, kurie rugpjūčio mėnesį yra gavę chartijas:

Šilutės RK

Mažeikių RK ,,Liberta‘‘

Biržų RK

Kėdainių RK

 

Tarnaukime žmonijai dirbdami kartu gera valia!

 

 

RI Apygardos 1462 Valdytojas'16-17 

Rolandas Statulevičius

Rotary International Apygarda 1462

www.rotary.lt

www.rotariada.lt

www.facebook.com/rotarylithuania

SHARE TWEET FORWARD
MailerLite