Naujienos, įkvėpsiančios apsilankyti

Susipažinkite - „Kaunas IN“

Naujoji įstaiga bus atsakinga už užsienio investicijų ir turistų pritraukimą bei Kauno miesto tarptautinę rinkodarą. 

DAUGIAU

Į Kauną - su 15 aviakompanijų

Vienam mėnesiui kitą vasarą Kauno oro uostas taps skrydžių epicentru. Kodėl? 

DAUGIAU

Gražiausias pažintinis takas - Kauno marių regioniniame parke

Mėgstamiausiu ir gražiausiu pažintinių taku keliautojai išrinko Kauno marių regioniniame parke esantį Arlaviškių botaninio draustinio arba vadinamojo Kadagių slėnio taką. Jis yra 1,3 km ilgio, beveik pusė jo – iš lentų. Take įrengta rekreacinė įranga lankytojams su slėnio apžvalgos aikštelėmis, jis pritaikytas neįgaliesiems. Įrengti gruntiniai laiptai šlaite, šeši informaciniai ir vienas teminis stendas, nukreipiančiosios rodyklės. Aplankykite!

DAUGIAU

Svečiuojamės pas Valdą Adamkų

Prezidento Valdo Adamkaus 90-metį minėsime jo vardo bibliotekoje-muziejuje. Nuorodoje - daugiau įspūdžių iš trečiosios Europoje prezidentinės bibliotekos.

DAUGIAU

Reportažas iš Kiemo galerijos

Jei niekuomet nebuvote užsukę į E. Ožeškienės g. 21-uoju numeriu pažymėto namo kiemą, garantuojame, kad peržiūrėję vaizdo reportažą jau vilksitės paltą. 

DAUGIAU

Velnių muziejus

Aviakompanija 'Wizzair' įtraukė Velnių muziejų į šį mėnesį verčiausių aplankyti vietų dešimtuką! Pats metas ir mums pasikartoti, kaip gi atrodo tie 3000 eksponatų.

DAUGIAU

Kaune sulaikysiantys renginiai

10.18-23 Rudens alaus savaitė

Aludė „Vingių dubingių“ pristato pirmąjį visą savaitę vyksiantį renginį, dedikuotą sezoniniam rudens alui. Ruduo išsiskiria permainingomis nuotaikomis bei derliaus sezonu, tad ir alaus pasirinkimas nuosekliai linksta į skonių bei spalvų pilnatvę.

DAUGIAU

10.17-23 Žmogaus teisių dokumentinio kino festivalis „Nepatogus kinas“

Festivalis verčiančio susimąstyti dokumentinio kino šventę į Kauną atveš jau dešimtą kartą! Apsilankykite seansuose kino centre „Romuva“ ar komplekse „Cinamon“.

DAUGIAU

10.13-12.31 Tropinių drugių paroda

Vėstant orams išduodame, kur Kaune iki pat Naujųju laikysis +25 laipsnių šiluma. Iki pat Naujųjų metų VDU Botanikos sode - tikri tropikai!

DAUGIAU

10.22 Šokio spektaklis „Kalbėk man turguje“

Džiugi naujiena tiems, kurie nespėjo pamatyti šokio ir cirko spektaklio „Kalbėk man turguje“ Žaliakalnio turgaus teatro festivalio metu. Sulaukus gausių teigiamų įvertinimų, organizuojamas papildomas pasirodymas tik dviems šimtams žiūrovų.

DAUGIAU

10.31 Ekskursija „Vaiduoklių gaudytojai“

Visų Šventųjų naktį - ypatinga ekskursija po naktinį Kauną, kurios metu prireiks ne tik drąsos, bet ir detektyvo gyslelės. Senoviniu autobusu į įvykio vietą pajudėsime nuo Kauno pilies... 

DAUGIAU

#kaunastic

Facebook Twitter Youtube Instagram

KAUNO TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS IR KONFERENCIJŲ BIURAS

Laisvės al. 36, Kaunas

Tel. (8 37) 323 436

info@kaunastic.lt

visit.kaunas.lt