2014 m. GRUODŽIO mėn. NAUJIENLAIŠKIS

Artimiausi PVPA renginiai

2014.12.04 Asmeninių kompetencijų programa „Mano mokymosi kelionė“. Forumas „Pirmiausia – Tu“

Visus metus kvietėme į renginius, kur galėjote kažką išmokti, sužinoti, kad grįžę į savo įmones kažką pakeistumėt, patobulintumėt ir pan. Paskutiniame 2014 m. renginyje kalbėsime apie tai, kaip turėti jėgų ir energijos sukti verslo smagratį vis didesniu greičiu kartu su kitais įmonės strategais?

Kaip nepasiklysti šiandieniniame informacijos pertekliaus, streso, greičio, įtampos, pokyčių ir konkurencijos pasaulyje?

Kaip visur suspėti ir gerai jaustis? Jeigu tai aktualu ir Jums, skaitykite toliau ir registruokitės į renginį>>

Personalo valdymo standarto Pagrindinės grupės mokymai prasidės 2015 m. sausio 30 d. Visa informacija jau netrukus www.pvpa.lt

Specialūs pasiūlymai PVPA nariams

Speciali seminaro "Pasiekimų valdymas ir veiklos vertinimas" kaina PVPA nariams

"Asmenybės akademija" kviečia į personalo, padalinių ir įmonių vadovams skirtą konsultantės E. Danienės seminarą ,,Pasiekimų valdymas ir veiklos vertinimas", kuris vyks 2014 m. gruodžio 5 d. Vilniuje.
Visiems PVPA nariams ir jų organizacijų darbuotojams  taikoma 35 proc. nuolaida - investicija už mokymus tik 350 lt. Į seminarą galima užsiregistruoti iki gruodžio 3 dienos.
Registruojantis būtina nurodyti, kad esate PVPA narys arba PVPA nario kolega, kitu atveju nuolaida netaikoma.  Daugiau informacijos>>

"Įkvepiančios Lyderystės" mokymai 2014.12.05 ir 2014.12.12 - ypatingos nuolaidos

„Mokymų tikslas – pažinti save kaip lyderį. Mokymuose naudojamos audiovizualinės ugdomojo vadovavimo technikos, kurios skatina kūrybiškumą, veikia kaip savęs pažinimo ir vidinių asmenybės resursų atvėrimo, mokomoji, sprendimų priėmimo priemonė, perkeliant save į simuliacinę erdvę ir ugdant svarbias lyderystės kompetencijas.

Mokymų autorė ir lektorė – Kristina Jakubaitytė-Revutienė, organizacijos vystymo ir ugdomojo vadovavimo (ang. Coaching) specialistė. 

PVPA nariams, įmonių darbuotojams, 30 proc. arba 50 proc. nuolaida. Daugiau informacijos>>

„Mentor Lietuva“ kviečia prisijungti įmones prie mentorystės programos

Kviečiame įmones ir jų darbuotojus prisijungti prie mentorystės programos, kuria siekiama skleisti psichoaktyviųjų medžiagų prevenciją jaunimo tarpe bei ugdyti socialinę atsakomybę visuomenėje. Tapdama mentorystės idėjas įgyvendinančios asociacijos „Mentor Lietuva“ partnere, įmonė ne tik daro pokytį visuomenėje, bet plėtoja savo socialinę atsakomybę, įtraukia darbuotojus į prasmingą savanorišką veiklą.

Norintieji prisijungti prie mentorystės programos ar gauti išsamesnės informacijos kreipkitės į asociacijos „Mentor Lietuva“ generalinę sekretorę Jurgitą Ribinskaitę–Glatzer el. p. jurgita@mentorlietuva.org.

Už narystę PVPA galite sumokėti jau šiemet. Daugiau info apie narystę >>

Turite genialią renginio temą, idėją, bendradarbiavimo pasiūlymą? Susisiekime el. paštu renata@pvpa.lt ar tel. 8 652 50517 .

Facebook Linkedin

Personalo valdymo profesionalų asociacija

Jakšto g. 7, Vilnius, info@pvpa.lt, www.pvpa.lt

MailerLite