Rask laiko naujoms žinioms

NAUJIENLAIŠKIS. 2016 M. GEGUŽĖ

Sveiki, mieli kolegos,

Įsibėgėjus pavasariui Jus pasiekė eilinis PVPA naujienlaiškis. Šis mėnuo PVPA ypatingas – šiuo metu intensyviai ruošiamės, o gegužės 18 d. kviečiame visus į 10-tąją, jubiliejinę metinę PVPA konferenciją. Kaip visada joje su nariais aptarsime, kas nuveikta ir kokie ateities planai, apžvelgsime ne tik šiuos metus, bet visą asociacijos gyvavimo laikotarpį. Per jį išaugome iki daugiau nei šimtą organizacijų vienijančią personalistų bendruomenę. Per tą laikotarpį įvyko šimtai renginių, kuriuose dalyvavo tūkstančiai dalyvių, kūrėme ir vykdėme tyrimus bei projektus, susijusius su personalo valdymu Lietuvoje. Tapome Europos personalo asociacijos nare, dalyvaujame tarptautiniuose tyrimuose. PVPA parengtoje Standarto programoje kasmet dalyvauja kelios dešimtys pradedančiųjų bei patyrusių personalistų ir po jų parsineša naujas idėjas ir žinias į savo organizacijas. Didžiuojamės, kad ši programa tapo personalo valdymo mokymų kokybės ženklu Lietuvoje. Per dešimtmetį susiformavo tvirta bendruomenė, kurioje galime keistis idėjomis, dalintis patirtimi, spręsti aktualius klausimus.

Ačiū PVPA administracijai – Jūs padedate įgyvendinti valdybos bei narių idėjas. Su Jūsų pagalba pasitinkame naują etapą – su naujais planais, idėjomis ir žinojimu, kad tai, kam mes esame, tai, ką mes darome – tikrai reikalinga. PVPA kryptis - kurti vertę personalistams, organizacijoms ir visuomenei – nesikeičia. Sėkmės mums visiems šiame kelyje!

 PVPA Valdybos pirmininkė Solveiga Grudienė

NAUJIENOS TRUMPAI

 • Balandžio pradžioje mokslus baigė eilinė personalo valdymo standarto Pagrindinės programos grupė.  Nauja grupė mokymus pradės 2016 m. rugsėjo 16 d. Kviečiame registruotis el. paštu info@pvpa.lt .
 • Nuo gegužės mėn. Jūratė Butinavičienė nebedirba PVPA. Linkime jai sėkmės darbuojantis su kitais projektais!
 • Iki kol bus paskirtas naujas vadovas, laikinai PVPA direktorės pareigas eina Renata Starkienė. Per vasarą ketiname rasti naują PVPA direktorių, tad jeigu jus domina ši galimybė arba pažįstate ką nors, kas, jūsų manymu, tiktų juo būti -  kreipkitės į Solveigą Grudienę, solveiga@primumesse.lt, tel. +37069807707. 
 • Personalo valdymo gerosios praktikos konkurso finalininkų, kurie pristatys savo praktikas 05.18 konferencijoje, projektų aprašymus rasite čia>>

Jūratės Butinavičienės atsisveikinimo žinutė

PVPA – 10 metų. Tiek metų žinau apie asociacijos veiklą iš pirmųjų entuziastų lūpų, ne vienerius metus pati augau  PVPA veiklos dėka, kone pusantrų metų savo idėjomis, darbais ir rezultatais  prisidėjau prie vystymo, tobulinimo ir augimo. Esu dėkinga žmonėms, kurie puoselėjo personalo valdymo sritį, prisidėjo prie bendro personalo vadybos lygio kėlimo Lietuvoje įvairiausiomis formomis, džiaugiuosi, jog šiandien PVPA vardas siejamas su kokybe ir profesionalumu.  Ačiū tiems, kurie buvo, yra ar bus PVPA dalimi.

Augti, kurti vertę, būti progresyvia, drąsia ir atkaklia  – štai ko linkiu asociacijos bendruomenei tardama atsisveikinimo žodžius, nes darau posūkį savo gyvenime. Tikiu, kad su daugeliu pasimatysime pačiose įvairiausiose gyvenimo situacijose, todėl sakau iki pasimatymo gegužės 18 d. PVPA konferencijoje.

10-MEČIO KONFERENCIJA

Informacija ir registracija>>>

ĮVAIRENYBĖS

Pratęstas personalo valdymo rodiklių tyrimo terminas iki 2016.06.01

Kviečiame aktyviai dalyvauti tyrime   iki š. m. birželio 1 pateikiant turimus duomenis apie pagrindinius personalo valdymo rodiklius, remiantis 2015 metų Jūsų organizacijos duomenimis. Tyrimo ataskaita bus siunčiama tik tyrime dalyvavusioms organizacijoms.

TYRIMO ANKETA

S.Grudienės įspūdžiai iš Šiaurės šalių personalo asociacijų susitikimo

Balandžio 12-13 dienomis PVPA Valdybos pirmininkė Solveiga Grudienė buvo Taline, kur vyko NEEM  (North European Exchange Meeting) – Šiaurės šalių personalo asociacijų darbinis susitikimas. Solveigos įspūdžiai: „Tai kasmet vykstantis renginys, kuriame dalyvauja Skandinavijos, Baltijos šalių, taip pat – Olandijos, Jungtinės Karalystės personalo asociacijų atstovai. Šių susitikimų tikslas – dalintis naujausia informacija apie personalo valdymo situaciją, tyrimus ir naujas praktikas, svarstyti aktualius regiono klausimus ir drauge ieškoti sprendimų. Skaityti toliau>>

HARWARD BUSINESS REVIEW APŽVALGA

Kiekvieną mėnesį PVPA narės – kompanijos OVC Consulting – bibliotekoje yra pristatomas naujausias Harvard Business Review numeris. Apžvalga, kurią parengia kompanijos konsultantė Viktorija Matusevičiūtė, tai koncentruotos įžvalgos, kurios vos per pusvalandį leidžia apžvelgti pagrindines aktualijas, naujausias rinkos tendencijas, pasaulinius tyrimus ir atradimus.

Tik nedidelė startuolių dalis išgyvena ilgalaikėje perspektyvoje. Kovo mėnesio HBR numeryje - net trys straipsniai, kurių įžvalgos turėtų padėti startuoliams tapti atsparesniems ir padidinti ilgalaikės sėkmės šansus. Skaityti apžvalgą>>

DARBO TEISĖS RUBRIKA

Rubriką parengė Rimantas Stanevičius, PVPA valdybos narys, advokatų kontoros Valiunas Ellex darbo teisės advokatas.

Šį kartą Rimantas vėl apžvelgia situaciją apie naujojo darbo kodekso priėmimą bei PVPA iniciatyvos "Personalo valdymas be popieriaus" eigą. Skaitykite čia>>

PVPA RENGINIŲ GALERIJA

PVPA nariai įvykusių renginių prezentacijas gali rasti vidiniame puslapyje Biblioteka/Prezentacijos .

PARTNERIŲ RENGINIAI

PVPA - partneriai 2016.06.09 "Verslo žinių" organizuojamoje PERSONALO VADOVŲ KONFERENCIJOJE

 • Kur ieškosime darbuotojų  dabar ir ateityje?
 • Lietuvos darbo rinka: kai burės tampa inkaru
 • Ar Lietuvos darbuotojai verti didesnio atlyginimo?
 • Kaip darbuotojų įsitraukimą paversti organizacijos efektyvumu?
 • Kaip rasti tinkamiausią darbuotojui rolę?
 • Duomenys ir technologijos – naujasis skaitmeninis HR funkcijos veidas
 • Naujas požiūris į vadovų talentų ugymą
 • Įsisąmoninimu grįsta psichologija (mindfulness) – žmogaus galimybių didinimas versle ir gyvenime
 • Kaip praktikuoti Dzeno meditaciją biure?

Informacija apie konferenciją ir registracija>>

Mūsų jau virš 130! Kviečiame prisijungti >>
MailerLite