Не бачите зображення? Натисніть тут...

Громадський бюлетень

про суспільне життя Вінниччини, за період 2-8 червня

Доброго дня!        

Ви отримали цей лист, тому що у Вінницькій області Ви 1) громадський/а активіст/тка, 2) державний службовець/посадова особа місцевого самоврядування, в чиї обов’язки входить взаємодія з інститутами громадянського суспільства, 3) представник/ця ЗМІ, 4) політик, 5) депутат м. Вінниці чи районів Вінницької області.

Запрошуємо взяти участь в анкетуванні громадських організацій Вінниччини для визначення спектру послуг, що вони пропонують, та потреб, з якими стикаються.

Якщо Ви ще не підписувались до розсилки, то підпишіться, щоб отримувати розсилку на пошту.

Підписатись до розсилки

Громадськість та влада

Ось такі дані про діяльність ГО Вінниччини надає Управління статистики: на Вінниччині працюють більше тисячі ГО; на обліку в ГО 628,8 тис. членів. Найбільше оздоровчих та фізкультурно-спортивних.

Більше тут...

Затверджено порядок оприлюднення інформації на офіційному веб-сайті Вінницької обласної ради. Йдеться про взаємообмінну інформацію з установами і організаціями, інформаційної взаємодії з громадськістю, органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади.

Більше тут...

Активісти Громадського центру "Форум" розповіли алгоритм дій, як потрапити на сесію Вінницької міської ради, якими документами керуватись і що для цього потрібно. 

Більше тут...

Начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад проінформував голову облради Сергія Свитка про сплату орендної плати та комунальних послуг громадськими і волонтерськими організаціями. Заборговано 100 тисяч. У документі серед боржників вказується шість організацій.

Більше тут...

ГО «Центр політичних студій та аналітики», ГО «Філософія Серця», ВОГО «Громадська студія» досліджували закупівлю 881 літрів олив мастильних для машин, тракторів та човнів. Придбати комунальному підприємству Вінницької міськради «Комбінат комунальних підприємств» на торгах так і не вдалось через те, що на участь у тендері не надійшло жодної заявки. Дана закупівля була нереальною через те, що середня ціна на оливу мастильну у оголошенні була 56 гривень, а це є менше за мінімальну ціну на ринку -  більше 100 гривень за 1 літр.

Більше тут...

Експерти громадської організації «ПРАВО» (м. Хмільник) мають намір провести понад 30 громадських антикорупційних експертиз, які мають на меті виявити на мінімізувати корупційні ризики в регуляторних актах Хмільницької міської ради. Більше про свої наміри експерти ГО «ПРАВО» розкажуть під час презентації проекту «Регуляторна політика без корупції», яка відбудеться 10 червня (м. Хмільник).

Більше тут...

Громадський рух ЧЕСНО провів моніторинг участі в засіданнях депутатів Вінницької міської ради. Четверо з яких пропустили понад 50% засідань.

Більше тут...

Представники "Асоціації сприяння самоорганізації населення" та Ресурсних центрів провели семінар з питань співробітництва та об’єднання територіальних громад у с. Северинівка Жмеринського району Вінницької області. 

Більше тут...

4 червня у Вінницькі обласні Раді відбулося засідання Конкурсної ради 12 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, на якому було додатково визначено переможців цього Конкурсу. Для довідки: з обласного бюджету на 2015 рік передбачено 4,550 млн.грн на організацію та проведення 12 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Більше тут...

ГО молоді із обмеженими фізичними можливостями “Гармонія” провела аудит доступності зупинок громадського транспорту за І квартал 2015 року, за що прозвітувала онлайн 3 червня.

Більше тут...

Представники громадських організацій «Філософія Серця» і «Громадська студія» відвідали сесію, на якій мав розглядатись проект бюджетного регламенту у м. Бар в рамках реалізації проекту «Відкрити бюджет» 3 червня. Другий раз поспіль не набирався кворум і прийняття важливих рішень не відбувається. 

Більше тут...

2 червня відбулося розширене засідання громадської ради при облдержадміністрації, громадської ради при обласній Раді, політично консультативної ради при облдержадміністрації щодо громадського обговорення проекту Перспективного плану формування територіальних громад Вінницької області.

Більше тут...

Обласна рада оголосила проведення громадського обговорення проекту Перспективного плану формування територій громад Вінницької області. Рекомендації прийматимуться до 15 червня 2015, за адресою Соборна 70 (будівля Обласної Ради).

Більше тут...

Послуги та можливості ГО та громадських активістів

ГО Центр Громадської Активності "Результат" перемогли у конкурсі антикорупційних міні проектів «Сприяння зменшенню корупційних проявів на місцевому / регіональному рівні» та підписали контракти для реалізації проекту «Жіночий Антикорупційний Рух: Запоріжжя, Харків» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.

Більше тут...

З 15 по 19 червня Вінниця вже втретє долучиться до Європейського тижня сталої енергетики.Наразі триває підготовка заходів. Вінничани та громадські організації, які мають власні ідеї та проекти, можуть долучитись до цього процесу. 

Більше тут...

Розпочався прийом заявок на присвоєння звання "Почесний громадянин міста Віннниці". Громадські огранізації можуть також надати відповідні пропозиції та подання до 01 липня 2015 р.

Більше тут...

Представники інституцій громадянського суспільства мають можливість розмістити резюме своєї організації на сайті Вінницької міської ради в рамках реалізації міської «Програми сприяння розвитку інституцій громадянського суспільства на 2015-2017 роки». 

Більше тут...

Навколишнє середовище

ГО «Вінницького обласного «Товариства захисту тварин» допомагає розшукувати нових господарів чотирьохлапим друзям. 

Більше тут...

Культура, освіта та охорона здоров'я

ГО "Твереза Україна" організовує Х всеукраїнський з'їзд тверезницького руху. З'їзд триватиме 11-19 липня 2015 у с. Степашки, Гайсинського району, Вінницької області. 

Більше тут...

7 червня ГО "Руеда" організували для дітей віком від 6 до 13 років розважально-пізнавальну вечірку SMART KIDS PARTY.В програмі були веселі конкурси та розваги (шоу-програма та анімація), майстер-клас з виготовлення екзотичної пташки колібрі з фетру, солодкий стіл та дискотека.

Більше тут...

ГО «Центр Поділля - Соціум» провели круглий стіл по проекту "Освіта протягом всього життя" який відбувся 4 червня в приміщенні Вінницького пресс-центру та зібрав понад 25 учасників. Організатори зазначають, що тема освіти та соціальної інтеграції літніх людей актуальна та важлива.

Більше тут...

Міська молодіжна організація «Станиця Вінниця Пласту-Національної скаутської організації», розпочала таборове літо мандрівкою новаків, старшопластунів та сеньйорів, котра відбулась 1 червня. Ця мандрівка була особливою для новаків, адже вона підсумовувала все, що вони засвоїли за рік.

Більше тут...

Вихованці центру розвитку дітей та юнацтва "Дивосвіт" продемонстрували свої вміння під час свята дитинства, котре відбувалось біля ККЗ "Райдуга". Глядачам також презентували виставку дитячих робіт та корисні майстер-класи.

Більше тут і тут

Громадська організація «Центр розвитку Пангея Ультіма» проводить групові заняття з англійської мови. Усі бажаючі можуть прийняти участь.

Більше тут...

Батьки дітей з аутизмом об'єднали свої зусилля і створили ГО "Розвиток". Головним її завданням буде допомога батькам, структуризація інформації і правильна корекційна робота з дітьми з аутизмом. На даному етапі вже є кілька батьків, які або розпочали навчання, або готові до нього приступити в найближчому майбутньому.

Більше тут...

ГО "СМОВ", спільно з Вінницькою обласною державною телерадіокомпанією ВІНТЕРА оголошує конкурс на найкреативнішу та найцікавішу ідею для нашого молодіжного шоу «Корпорація успішних людей». 

Більше тут...

АТО та переміщені особи

Список волонтерських ГО, з якими співпрацює обласна влада щодо надання допомоги військовим в зоні АТО та жителям Сходу.

Більше тут...

Спорт, туризм та дозвілля

20 червня Вінницький обласний кінологічний клуб "Аміго" запрошує взяти участь у виставці собак по системі WKU. Виставка буде проводитись у ТЦ "Квартал".

Більше тут...

Вінницька обласна федерація шахів організовує у м. Вінниці шаховий турнір «Таланти Поділля-2015» для всіх, хто хоче підняти міжнародний рейтинг з класичних шахів. Турнір проходитиме з 10 по 14 червня.

Більше тут...

11 червня о 16:00 на набережній «Рошен» відбудеться Чемпіонат міста з присідання серед жінок. Організовує Студентська Ліга-2015.

Більше тут...

5-7 червня стартувала велосипедна гонка-крітеріум у рамках відкритого чемпіонату України "Гран-Прі Вінниця" та "Гран-Прі ІСД". Перші два місця посіли київські гонщики.

Більше тут...

Член ГО «Федерація панкратіону та граплінгу Вінницької області», Назар Назаренко, здобув дві бронзових медалі в розділах грепплінг ГІ та НО-ГІ у рамках Чемпіонат Європи з грепплінгу, який відбувся 5 та 6 червня у м. Сассарі (Італія).

Більше тут...

ВСГО «Обласна федерація футболу» долучились до організації 19-го турніру пам’яті Миколи Негрєєва, у якому 5 червня прийняли участь вісім команд – з Житомира, Бердичева і Жмеринки і Вінниці. Турнір відбувся на стадіоні 35 школи.

Більше тут...

Вінницька Обласна Федерація Кіокушинкай Карате провела дитячі навчально-тренувальні збори, котрі відбулись з 29 по 31 травня. На майбутнє запланована "28 Міжнародна літня школа "Вінниця - 2015"" що відбудеться 24-27 червня.

Більше тут...

Федерація футболу міста підвела підсумки футзального сезону. Для отримання нагород та відзнак зібралися близько 400 спортсменів, які брали участь у змаганнях, що відбулися у Вінниці протягом осінньо-весняного сезону.

Більше тут...

Освіта для ГО

Дані отримані з веб-сайтів, офіційних сторінок громадських організацій, державних та місцевих органів влади, соціальних мереж fb та VK. 

Пропозиції та зауваження надсилайте на цю електронну адресу forumccvin@gmail.com або телефонуте (097) 796-17-54.

Розсилка створена в рамках проекту ГО "Громадський центр "Форум" за підтримки Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

ГО "Громадський центр "Форум"

Поштова адреса: вул. Космонавтів, 30 оф. 302, 

м. Вінниця,

Сайт http://www.ccforumvin.org/

https://www.facebook.com/forumcc

Відповідальна за випуск розсилки Віта Івчанська. У формуванні розсилки взяли участь: Лінчук Надія, Чуприна Альона, Чернухо Альона, Павловський Сергій.

FORWARD

Якщо Ви бажаєте відписатись, будь ласка, вкажіть причину для оптимізації розсилки в майбутньому.

Причина відписки

Відписатись