Per pastaruosius keturis metus pavyko daug nuveikti miesto labui ir tai netušti žodžiai. Apjungdamas visų lygių politikus, dirbau šiauliečių labui. Esu tikras, kad mano nuveikti darbai pateisino Jūsų lūkesčius. Esu pasiruošęs ir toliau atstovauti Šiaulių miesto interesus LR Seime.

Veikla Šiaulių mieste

Talkšos ežero pakrantėje, šalia Lapės skulptūros, atidaryta dar viena vaikų žaidimų aikštelė, kurią miestui padovanojo privatūs verslininkai. Džiugu matyti, kaip keičiasi ir gražėja Šiauliai. Aš pats šiauliečiams iš savo santaupų esu įrengęs keletą sporto treniruoklių aikštelių: šalia Buitininkų mokyklos, Rėkyvoje ir Lieporių parke, todėl ypač džiaugiuosi, kai ir kiti prie šios iniciatyvos prisijungia savo darbais. Gerai, kad miesto valdžia randa bendrą kalbą su verslo atstovais. Aš labai tikiu, kad tai - tik pradžia ir bus dar daugiau gerų pokyčių.

Šiaulių jaunųjų gamtininkų centrą pasveikinau su 50-uoju įstaigos jubiliejumi. Malonu buvo pamatyti atsinaujinusį centrą, kuris man tarpininkaujant sulaukė 436 tūkstančių eurų investicijų. Už šiuos pinigus atlikta centro renovacija.

Gyventojų prašymas išgirstas! Vakar buvo nugreideriuoti ir sutvarkyti Radviliškio gatvės 94 ir 96 namų kiemai. Į mane pagalbos dėl šios problemos kreipėsi aplinkinių namų gyventojai, kurie piktinosi, jog į kiemus net automobiliu baisu įvažiuoti, nes duobės buvo jau tiesiog nepravažiuojamos be visureigio.

Kartu su vasara baigėsi ir vienas iš pagrindinių „Aušros“ muziejaus vasaros renginių - tarptautinis Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalis, kurio rėmėju man teko garbė būti ne vienerius metus. Rugsėjo 4-ąją, festivalio uždarymo dieną, įspūdingą pasirodymą surengė šiuolaikinio cirko „WILLY GOOD WOOD“ artistai, o aš turėjau progos pabendrauti su festivalio meno vadovu, Lietuvos nacionalinės premijos laureatu, dirigentu Robertu Šerveniku. Nuoširdus ačiū jam ir visam „Aušros“ muziejaus kolektyvui už aukšto lygio renginių ciklą.

Žmonės, kurie įkvepia

Didžiulis malonumas pasveikinti naująjį Šiaulių garbės pilietį Valdą Adamkų, tokios asmenybės įkvepia dar labiau stengtis ir dirbti Lietuvos labui. 

Ina Kalvanienė, mano sesuo, gyvenanti Tauragėje ir ten sėkmingai dirbanti bei kurianti geresnę Lietuvą. Tai žmogus, kuris mane palaiko visada, pataria ir paguodžia. Tik sulaukdamas visiško šeimos palaikymo gali drąsiai imtis spręsti visų Lietuvos žmonių bėdų ir problemų.  

Šiaulių miesto mero, Artūro Visocko iniciatyva:
"Jeigu rinkimuose pasirinksite LSDP sąrašą, meras, remiantis pažangių Šiaulių socialdemokratų siūlymu, prašo koncentruoti rinkėjų balsus ir reitinguoti pagal pateiktą pavyzdį.
Šie žmonės savo darbu būtų naudingi mūsų miestui ir Lietuvai. Pažanga savaime neatsiranda."

Arvydas Mockus

Aušros al. 15, Šiauliai.
Pirmadieniais 11-13 val.

8 682 22351

http://arvydasmockus.lt/ 

https://www.facebook.com/arvydasmockus/ 

SHARE TWEET

Jūs gavote šį laišką, nes registravotės mūsų tinklalapyje arba pirkote mūsų prekes ar paslaugas.

Unsubscribe

MailerLite