Не бачите зображення? Натисніть тут...

Громадський бюлетень

про суспільне життя Вінниччини

Доброго дня!        

Ви отримали цей лист, тому що у Вінницькій області Ви 1) громадський/а активіст/тка, 2) державний службовець/посадова особа місцевого самоврядування, в чиї обов’язки входить взаємодія з інститутами громадянського суспільства, 3) представник/ця ЗМІ, 4) політик, 5) депутат м. Вінниці чи районів Вінницької області.

   Дана розсилка покликана покращити комунікацію між вищезгаданими учасниками суспільно-політичного життя Вінниччини для більш успішної співпраці та прийняття рішень на місцевому рівні. Ваші побажання, оголошення, звіти, висновки можна розміщати тут. 

Підписатись до розсилки

Громадськість та влада

8 травня у сесійні залі Вінницької міської ради відбулося експертне обговорення «Дорогою реформ: Як зміни законодавства вплинуть на життя вінничан» за участю представників громадської ініціативи "Реанімаційний Пакет Реформ" та керівництва Вінницької ОДА та Вінницької міської ради. 

Більше тут...

29 квітня розпочали роботу офіси реформ. Олег Левченко засновник ГО "Подільська агенція регіонального розвитку" став регіональним координатором офісу реформ у м. Вінниця. Офіс реформ займається децентралізацією, більше тут...

Контактні дані регіональних офісів реформ тут

Вінницька ОДА: Оголошення про проведення конкурсу для інститутів громадянського суспільства за рахунок коштів Вінницького обласного бюджету. До 1 червня 2015 р.

Більше тут...

Ініціатива щодо встановлення монументальної композиції для увічнення подій листопада 2013 року разглядалась на сесії Віннцької міської ради. Пропозиція була підтримана депутатським корпусом з певними поправками. Ініціатива надійшла від ГО «Гармонія», «Родинний простір плюс», «Інформаційно-просвітницький центр «ВІСЬ», «Територія мам», «Гармонія Всесвіту» та благодійного Фонду «Подільська громада»/ 

Протокол рішення Вінницької міської ради тут

Благодійне товариство "Соціально Відповідальний бізнес" разом з ГО " Філософія Серця" та "Громадською студією"в рамках проекту "Політично активна молодь Вінниччини" зустрілись з міським головою м. Калинівки. Було передано пропозицію по проекту "Відкритий бюджет", основною метою якого є відкритість використання бюджетних коштів, розробка та впровадження моніторингової системи за використанням бюджетних коштів “Громадський бюджет” та моніторинг діяльності в галузі державних закупівель.

Більше тут...

15 травня відбувся Міжнародний круглий стіл “Децентралізація в Україні: партнерство влади та громадськості” за участі іноземних гостей. До організації круглого столу долучився обласний осередок Міжнародної громадської організації “Україна-Польща-Німеччина”.  

Наприкінці засідання було підбито підсумки та ухвалено резолюцію до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України із пропозиціями і рекомендаціями.

Більше тут...

Послуги та можливості ГО та громадських активістів

ВОПО "Джерело надії": 27 квітня розпочав свою роботу центр суспільної освіти та соціального партнерства по вул. Стеценко, 48. Фінансування ремонтних робіт було здійснено за сприяння Європейського Командування Збройних сил США. 

Більше тут...

Навколишнє середовище

5 травня 2015 року притулок для тварин "Планета" отримав від міської ради засоби для відлову безпритульних собак. Що саме купувати вирішували разом з благодійним фондом "Планета".

Більше тут...

Культура та освіта

ЦР та ГО "Гармонія" під час святкування Днів Європи 16 травня представляли творчі майстер-класи, майстер-клас "Місто очима людей на візку", книга "Повертайся живим". 

Більше тут...

ЦР "Пангея Ультіма" організовує безкоштовні заняття польської мови у бібліотеці ім. Тімірязєва, що стартують у травні.

Більше тут...

ГО фотоклуб "Обрій" організовував колективну фотовиставку «ФОТО СУШКА» по вул. Соборній, 72, що відбулася 16 травня 2015 року в рамках святкування Днів Європи у Вінниці.

Більше тут...

Вінницький клуб любителів котів "КЕТ" організував 16-17 травня Міжнародну виставку котів в ТРЦ "Мегамол".

Більше тут...

Організаторами фестивалю-конкурсу «Золотий птах» у Вінниці є ГО «Центр «Культурна стратегія – XXI» та Регіональний центр сучасного мистецтва «Арт-шик» за сприяння департаменту культури Вінницької міської ради.

17 травня ГО "Гармонія" взяли участь у всеукраїнському фестивалі "Золотий птах" для дітей та молоді з обмеженими функціональними можливостями, що проходив в театрі ім. Садовського.

Більше тут...

Організаторами Міжнародного фестивалю оповідання Intermezzo є ГО «Інститут культурного менеджменту», Вінницька міська рада та Вінницький літературно-меморіальний музей М. Коцюбинського. Фестиваль відбудеться 22-24 травня у Вінниці, присвячений Михайлу Коцюбинському та 150-й річниці від дня його народження.

Більше тут...

Туризм та дозвілля

"Рухаймо Вінницю" - громадська кампанія за фізичну активність проводить захід "23 травня Вінниця біжить". Під час заходу учасники матимуть змогу взяти участь у забізі по вул. Соборній, дізнатись більше про вінницький спорт, відпочити на грандіозному шоу з концертом. 

Більше тут...

Вінницька обласна федерація Кіокушинкай карате організувала 16-17 травня 2015 р.  Абсолютний чемпіонат України серед чоловіків та жінок «Open Ukraine Shin-Kyokushinkai Cup Vinnytsia-2015»

Більше тут...

ГО "Бідняжки" постійно організовують поїздки, заходи, відпочинкові тури для всіх бажаючих. 

Більше тут...

Освіта для ГО

Дані отримані з веб-сайтів, офіційних сторінок громадських організацій, державних та місцевих органів влади, соціальних мереж fb та VK. 

Пропозиції та зауваження надсилайте на цю електронну адресу forumccvin@gmail.com або телефонуте (097) 796-17-54.

ГО "Громадський центр "Форум"

Поштова адреса: вул. Космонавтів, 30 оф. 302, 

м. Вінниця,

Сайт http://www.ccforumvin.org/

https://www.facebook.com/forumcc

FORWARD

Якщо Ви бажаєте відписатись, будь ласка, вкажіть причину для оптимізації розсилки в майбутньому.

Причина відписки

Unsubscribe