Не бачите зображення? Натисніть тут...

Громадський бюлетень

про суспільне життя Вінниччини, за період 19-25 травня

Доброго дня!        

Ви отримали цей лист, тому що у Вінницькій області Ви 1) громадський/а активіст/тка, 2) державний службовець/посадова особа місцевого самоврядування, в чиї обов’язки входить взаємодія з інститутами громадянського суспільства, 3) представник/ця ЗМІ, 4) політик, 5) депутат м. Вінниці чи районів Вінницької області.

Дана розсилка покликана покращити комунікацію між вищезгаданими учасниками суспільно-політичного життя Вінниччини для більш успішної співпраці та прийняття рішень на місцевому рівні. Ваші побажання, оголошення, звіти, висновки можна розміщати тут. 

Якщо Ви ще не підписувались до розсилки, то підпишіться, щоб отримувати розсилку на пошту.

Підписатись до розсилки

Громадськість та влада

29 травня 2015 року в Галереї «ІнтерШик» відбудеться конференція «Прозоре місто»: можливості та виклики для українських муніципалітетів». Захід організований у рамках спільного проекту ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та Вінницької міської ради «Українське Прозоре місто. Пілотна модель електронного управління для покращення надання адміністративних послуг».

Більше тут...

0

Оголошується конкурс для міських рад в рамках проекту «Пряма демократія в дії». Мета проекту: підвищення рівня прозорості, підзвітності органів місцевого самоврядування та залучення громадян до формування і прийняття рішень на місцевому рівні. Заявки приймаються до 29 травня 2015 р. 

Більше тут...

0

Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення Стратегія-2020. Пропозиції та доповнення можна вносити до 19 червня 2015 року.

Більше тут...

0

ГО «Філософія Серця» та ГО «Центр політичних студій та аналітики» в рамках проекту «Створення і впровадження державної системи контролю за коштами «Відкритий бюджет» досліджували діяльність Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства "Віноблагроліс" та Українського державного проектного лісовпорядного виробничого об’єднання ВО “Укрдержліспроект”. 

Більше тут...

Інші дослідження ГО "Філософія Серця" та ГО "Центр політичних студій та аналітики" Ви можете переглянути тут...

0

У Хмільнику на Вінниччині суд скасував підвищення тарифів у маршрутках завдяки зусилям ГО "Право" та громадських активістів.

Більше тут...

0

Біля Вінницької міської ради 18 травня зібрались жителі міста, які вимагали припинення підвищення тарифів та відміну скасування пільг на безкоштовний проїзд. Організатором виступила Народна рада майдану.

Більше тут...

0

15 травня відбувся Міжнародний круглий стіл “Децентралізація в Україні: партнерство влади та громадськості” за участі іноземних гостей. До організації круглого столу долучився обласний осередок МГО“Україна-Польща-Німеччина”.  

Наприкінці засідання було ухвалено резолюцію до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України із пропозиціями і рекомендаціями.

Резолюція тут...

0

Послуги та можливості ГО та громадських активістів

З 15 по 19 червня Вінниця вже втретє долучиться до Європейського тижня сталої енергетики.Наразі триває підготовка заходів. Вінничани та громадські організації, які мають власні ідеї та проекти, можуть долучитись до цього процесу. 

Більше тут...

0

Розпочався прийом заявок на присвоєння звання "Почесний громадянин міста Віннниці". Громадські огранізації можуть також надати відповідні пропозиції та подання до 01 липня 2015 року.

Більше тут...

0

Представники інституцій громадянського суспільства мають можливість розмістити резюме своєї організації на сайті Вінницької міської ради в рамках реалізації міської «Програми сприяння розвитку інституцій громадянського суспільства на 2015-2017 роки». 

Більше тут...

0

Вінницька ОДА: Оголошення про проведення конкурсу для інститутів громадянського суспільства за рахунок коштів Вінницького обласного бюджету. До 1 червня 2015 р.

Більше тут...

Навколишнє середовище

Вінницькі комунальники з 1 червня запускають роздільний збір сміття у правобережній частині Вінниці. Тому БФ «Подільська громада» провів соціологічне опитування чи готові люди сортувати сміття. Результати показали, що більше 85% згодні сортувати. Допомагали у дослідженні волонтери ГО «Молодь Демократичног Альянсу» та волонтаріату «Дружня Вінниця». 

Більше тут та тут

Культура та освіта

ГО "Райдуга Майбутнього" в рамках соціально-благодійного проекту "Барви життя" 6 травня організували зустріч-тренінг з психологом для дітей вихованців дитячого будинку "Гніздечко". 

Більше тут...

0

8 травня у Крижополі було відкрито пам'ятний знак “Борцям за волю України. Ініціаторами встановлення пам’ятного знаку була ГО «Крижопільська Народна Рада».

Більше тут...

0

13 травня відбулася остання зустріч в рамках проекту „ART-TIME без обмежень” у Вінницькому інституті Університету «Україна». Проект реалізує громадська організація «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив», який тривав протягом жовтня 2014р.-травня 2015р

Більше тут...

0

16 травня у Вінниці гала-концертом завершився V Всеукраїнський фестиваль героїко-патріотичної пісні. Подібний захід у столиці Поділля відбувся вперше. Організатори конкурсу Всеукраїнська асоціація ветеранів війни та ДСНС України і Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

Більше тут...

0

ГО «Вінницький народний клуб фотомистецтва «Обрій» вчетверте організовує проект «ФОТО СУШКА». Виставка робіт відбувалась на вул. Соборній під час святкування «Днів Європи у Вінниці» 16 травня.

Більше тут...

0

ГО "Наше Поділля" 20 травня організувала фінальну презентацію робіт "Міжкультурної Молоджіної Студії" в рамках проекту "YouthInsight". Організатори проекту відзначили особливий вклад ЄВС волонтера із Франції.

Більше тут...

0

Оволодіти фінансовими механізмами, які допоможуть заробити, зберегти та збільшити доходи - це одне із завдань тренінгу від ВОПО "Джерело надії", що відбувся 22 травня в рамках програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок»

Більше тут...

0

Презентація проекту інклюзивний дитячий майданчик відбувся 21 травня завдяки ГО "Гармонія" у парку Дружби Народів. Суть програми "Активні громадяни" - активізувати громаду, тому ми запрошуємо до участі небайдужих вінничан. 

Більше тут і тут і тут

0

23 травня ВОГО " Територія мам" та сімейний центр "Родинна колисочка" організувули свято вагітності "В очікуванні дива". Метою є поширення інформації про вагітність, пологи, пологові будинки, жіночі консультації тощо. 

Більше тут і тут і тут

0

Благодійний фонд "Волонтерський тил" 23 травня організував марш вишиванок у центрі міста. Метою заходу було вшанування пам’яті героїв теперішніх і минулих років.

Більше тут...

0

У травні відбулась акція "Я не нуль", присвячена Дню пам’яті людей, які померли від СНІДу. Акцію організували ГО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ», Вінницький міський центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, департамент освіти Вінницької міської ради та волонтери.

Більше тут...

0

У Немирівському районі встановлять меморіальну дошку Владислава Городецького - архітектора "будинку з химерами" на Банковій. ГО "Спільнота "Історія Вінниці" ініціювала збір коштів на проект.

Більше тут...

0

ОГФ «Самооборона Майдану» у Вінницькій області відвідали Курган Данила Нечая, для вшанування всіх тих, хто не повернувся з поля бою. Курган знаходиться неподалік села Красне Тиврівського району.

Більше тут...

0

Міжнародний фестиваль оповідання Intermezzo організували ГО «Інститут культурного менеджменту», Вінницька міська рада та Вінницький літературно-меморіальний музей М. Коцюбинського. Фестиваль відбувся 22-24 травня у Вінниці, присвячений Михайлу Коцюбинському та 150-й річниці від дня його народження.

Більше тут...

0

АТО та переміщені особи

ГО «15 ГРОМАДА» спільно з Волонтерською сотнею Тульчинщини розпочинає збір коштів для створення безпілотного літального апарату для 54-го Прусько-Померанського батальону (м. Новоград Волинський), які зараз знаходяться в АТО.

Більше тут...

0

Вінницька обласна Народна Самооборона 24 травня організували благодійний ярмарок "Повертайся живим!", на фонтанній площі у парку Горького. Кошти збирали на підтримку воїнів АТО.

Більше тут...

Студентство

16 травня відбувся студентській фестиваль «Вінницька Студентська весна 2015», організаторами фестивалю, виступили ГО «Розвиток. Розвиток» за підтримки Вінницької міської ради.

Більше тут...

0

24-29 травня Всеєвропейські інженерні змагання EBEC національного рівня проводить міжнародна студентська організація BEST у ВНТУ.

Більше тут...

0

Туризм та дозвілля

30 травня у Вінниці відбудеться щорічний Всеукраїнський Велодень. У його рамках об 11-ій годині від Майдану Незалежності стартує велопробіг. Співорганізатором від громадського сектору є БФ «Подільська громада» та спільнота «Вело Вінниця»

Більше тут...

0

30 та 31 травня відбудуться відкриті чемпіонати серед шахістів без розрядів, 1 юнацького та 2 і 3 розрядів. Організовує ГО "Вінницька обласна федерація шахів"

Більше тут...

0

Щорічний фестиваль МОТО-ЗАГУЛ змінив назву на ШАТУН-ФЕСТ. Органзовує захід Мото Спільнота Вінниччини ШАТУН з 31 липня по 2 серпня. 

Більше тут...

0

ГО Вінницький обласний кінологічний клуб «Аміго» проводить національну виставку собак (САС) 20 червня по системі WKU. Для участі потрібно зареєструватись. 

Більше тут...

0

У Вінниці 23-24 травня відбулись Всеукраїнські мистецькі та танцювальні ігри «Art and Dance Games Ua» за підтримки ГО "Вінницької міської студії танців "Шарм-С"

Більше тут...

0

23-24 травня в м.Вiнниця у СК "Сенсей" відбувся семiнар з пумсе тхеквондо ВТФ для суддiв, спортсменiв та тренерiв. Організовує Вінницька обласна федерація таеквондо ВТФ.

Більше тут...

0

"Рухаймо Вінницю" - громадська кампанія за фізичну активність "23 травня Вінниця біжить". Під час заходу учасники мали змогу взяти участь у забізі по вул. Соборній, дізнатись більше про вінницький спорт, відпочити на грандіозному шоу з концертом. 

Більше тут та тут

0
0

ГО громадський рух "Перспектива" 16 травня організували змагання "Спорт у кожний двір" на спортивному майданчику по вулиці Келецькій. 

Більше тут...

0

ГО "Бідняжки" постійно організовують поїздки, заходи, відпочинкові тури для всіх бажаючих. 

Більше тут...

Освіта для ГО

Дані отримані з веб-сайтів, офіційних сторінок громадських організацій, державних та місцевих органів влади, соціальних мереж fb та VK. 

Пропозиції та зауваження надсилайте на цю електронну адресу forumccvin@gmail.com або телефонуте (097) 796-17-54.

Розсилка створена в рамках проекту ГО "Громадський центр "Форум" за підтримки Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

ГО "Громадський центр "Форум"

Поштова адреса: вул. Космонавтів, 30 оф. 302, 

м. Вінниця,

Сайт http://www.ccforumvin.org/

https://www.facebook.com/forumcc

FORWARD

Якщо Ви бажаєте відписатись, будь ласка, вкажіть причину для оптимізації розсилки в майбутньому.

Причина відписки

Відписатись