Pradėkite ruoštis smagiausiam metų iššūkiui!
Hercules Trophy Vilnius 2016 iššūkiai

Birželio 18 dieną, Europos centro golfo klube komandos įveiks šias rungtis, kuriose prireiks drąsos,greičio, jėgos ir komandos vienybės:

Ką reikia daryti Hercules Trophy Vilnius dalyviams?

Užregistruokite savo komandą oficialioje Hercules Trophy svetainėje. Ten galėsite nurodyti komandos pavadinimą, surašyti visus jos narius, įkelti nuotraukas, patalpinti Jūsų komandą labiausiai įkvepiančią dainą, mesti iššūkį kitoms komandoms ir pasirinkti džokerį - rungtį, kurioje tikitės nugalėti. Taip pat šioje paskyroje, likus 2 savaitėms iki iššūkio, galėsite dalyvauti šauniausios komandos konkurse.

Registruoti komandą
Ar gali renginyje dalyvauti sirgaliai?

TAIP! Kartu su Jūsų komanda į Hercules Trophy Vilnius 2016 gali atvykti Jūsų draugai, kolegos, šeimos nariai. Dalyvio mokestis kiekvienam iš jų - 40 eurų + PVM. Į šią kainą įskaičiuotas visos dienos maitinimas (pursryčiai, pietūs, vakarienė ir gaivieji gėrimai). Sirgaliai galės lydėti savo komandą į rungtis, kartu su jais linksmintis, dalyvauti konkursuose ir vakarėlyje. Dalyvavimą sirgaliams galima užsakyti komandos paskyroje. Vaikams dalyvavimas nemokamas - jiems maisto bus galima įsigyti renginio vietoje.

Patarimai, kaip ruoštis Hercules Trophy Vilnius 2016
Meskite iššūkį kitoms komandoms ir gaukite dovaną!

Pakvieskite suburti komandą ir dalyvauti renginyje savo partnerius, klientus, tiekėjus ar net konkurentus. Jeigu pavyks - padovanosime Jūsų komandai dovaną - 50 Heraklio dolerių, už kuriuos galėsite įsigyti gėrimų šventės miestelio bare.

Turite daugiau klausimų?

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie renginį ir pasirengimą jam, galite rasti šiame dokumente:

Dažniausiai užduodami klausimai
Atvykite kaip įmonė, išvykite kaip komanda!
Hercules Trophy Baltics
Like Pasidalinti Persiųsti