Nuobodu? Pasilinksminkime!

Komandos formavimas - ne juokas!

arba

Nori kaip geriau – išeina kaip visada. Bendraudami su daugybe įmonių darbuotojų šiemet išgirdome keisčiausių istorijų apie jų patirtis komandos formavimo renginiuose. Kai kurios istorijos jau tapo metų anekdotais. Dėl visiems suprantamų priežasčių pasakojimai – anonimiški, tačiau dažnai – keliantys ne tik šypseną, bet ir spaudžiantys juoko ašaras.

O jums ar yra kas nors panašaus nutikę?

Ilga kelionė per kopas

Mūsų vadovas – ėjimo entuziastas, per dieną nueiti 20 kilometrų jam yra vienas juokas. Vasarą jis sugalvojo pakrutinti ir mūsų sėdimąsias. Pasakė, kad keliausime Lietuvos pajūriu visą dieną, o vakarą praleisime jaukioje stovyklavietėje. Aišku, mes naiviai vylėmės „kad šiek tiek pavaikščiosime“, o vakarą baigsime viename iš Palangos Basanavičiaus gatvės barų. Galiausiai plėšėme nuo padų nuospaudas dar tris dienas ir sprendėme už kokias nuodėmes vadovas mus taip nubaudė.

Tomas, 32 m.

Keiksmažodis - šachmatai

Vienas mūsų kolega – didelis šachmatų entuziastas. Nežinau kaip jam pavyko, bet jis įtikino vadovą padaryti komandos formavimo vakarėlį – šachmatų turnyrą. Viskas gal būtų ir neblogai, bet 70 proc. mano kolegų nemoka žaisti šachmatais aš, beje, irgi. Aktyviausi dar bandė pasimokyti, bet ką reiškia kovoti prieš žmogų, kuris daro tai nuo vaikystės, o tu tik žengi pirmuosius žingsnius. Žinoma, laimėjo mūsų kolega, o vakarėlis... na žinote – buvo toks sakyčiau šachas ir matas.

Julius, 36 m.

Jūros užsūpuoti

Kruizas! Toks buvo mūsų komandos formavimo planas. Išplaukėme, viskas smagu, o po kurio laiko paaiškėjo, kad beveik pusė mūsų komandos (apie 10 žmonių) negali pakelti siūbavimo. Po šitos patirties juokavome, kad gerai pamaitinome Baltijos jūros žuvis...

Jurgita, 28 m.

Baidarės? Tik ne tai!

Kai pirmąjį kartą prieš 11 metų su kolegomis plaukėme baidarėmis – buvo tikrai nepamirštamas įvykis: graži gamta, nauja pramoga, pirtelė... Tačiau paaiškėjo, kad mūsų vadovas nepasižymi originalumu ir ta pačia upe plaukiame jau 11 vasarų iš eilės! Ta pati sodyba, tie patys užkandžiai ir gėrimai, net tie patys juokeliai. Dabar vos išgirstame žodį baidarės - visus net nupurto. Kitais metais pasiryžome organizuoti maištą – jeigu vėl bus pasakyta, kad plauksime, kaip vienas mano kolega pajuokavo, geriau jau iš anksto nusiskandinsime.

Vaiva, 41 m.

Polka su ragučiais

Vadovas komandos formavimo renginį patikėjo į moteriškas kolegių rankas. Buvo pranešta, kad vyksime į pramoginių šokių pamoką. Mūsų įmonės vyrukai toli gražu nepanašūs į šokėjėlius, todėl paskutinę dieną į vadovo pašto dėžutę vienas po kito skriejo „netikėti“ atsiprašymai. Nuėjau - žiūriu vos keli kolegos vyrai. Taip pramoginių šokių pamokos virto linijinių šokių vakaru. Nereikia ir sakyti kaip buvo siaubinga strikinėti kaip briedžiui gazelių būryje beveik dvi valandas. Geriau jau būtume šokę polką su ragučiais...

Remigijus, 33 m.

Kaip mes komandos dvasią kvietėme

Mūsų komandos formavimo vakarėlis turėjo būti paprastas – krepšinis, futbolas, tinklinis, merginoms – badmintonas. Kas žaidė, kas gaivinosi, vakare pirtelė... O paskui kažkam šovė išganinga mintis – reikia surengti spiritizmo seansą ir išsikviesti dvasią. Į pirties prieangį prisinešėme iš sodybos žvakių, pasiruošėme inventorių ir pradėjome „apeigas“. Vienas kitą erzinome, gąsdinome ir panašiai, kol galiausiai nepamatėme, kaip ant palangės stovėjusi žvakė pradėjo deginti užuolaidą. Ji, matyt, buvo sintetinė, staigiai suliepsnojo, pirties prieiga medinė, žodžiu, nuostolius pirties savininkui mokėjome iš algų dar kelis mėnesius. Va čia tai tikra komandos dvasia!

Inesa, 27 m.

Trūksta idėjų komandos formavimo renginiui? Mes organizuojame tai, ko nepatirsite niekur kitur!

Noriu sužinoti daugiau

* Tiems, kurie norėtų patirti smagiausią metų nuotykį su savo įmonės komanda, tačiau dar neužsiregistravo primename, kad mažiausia starto mokesčio kaina galios dar dvi dienas (iki 2016 sausio 1 dienos).